Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
ZUS odciąży firmy w rozliczaniu składek. Powstanie aplikacja mobilna
15 lutego 2021, 12:11

O planach w zakresie cyfryzacji mówiła Gertruda Uścińska, prezes ZUS w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Polecony znów przyjdzie na maila. Poczta Polska wznawia usługę eSkrzynka
4 stycznia 2021, 09:43

Rozwiązanie wprowadzone na czas pandemii koronawirusa ponownie wraca do łask, chociaż znów z datą końcową - do 30 września 2021 roku.

Jest już projekt ustawy dotyczący e-Urzędu Skarbowego
29 grudnia 2020, 11:06

Projektowane regulacje wprowadzają do systemu prawnego e-Urząd Skarbowy, który umożliwi załatwianie spraw podatkowych bez konieczności wizyty w placówce.

Od 5 grudnia znika obowiązek wożenia ze sobą prawa jazdy. Po co nam jego cyfrowa wersja?
3 grudnia 2020, 12:25

Cyfrowe prawo jazdy przyda się podczas wielu nieprzewidzianych sytuacji na drodze - zapewniał w trakcie dzisiejszej konferencji Marek Zagórski, sekretarz stanu w KPRM.

Prawo jazdy w smartfonie dostępne już od 5 grudnia
2 grudnia 2020, 12:21

Dodatkowo wraz z mobilnym prawem jazdy w aplikacji mObywatel pojawi się także możliwość sprawdzania liczby punktów karnych.