GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
7 czerwca 2023, 12:44
Nowość w aplikacji mObywatel. Dokument Diia.pl także dla dzieci

Diia.pl spełnia rolę dokumentu pobytowego dla Ukraińców przebywających w Polsce. Służy on, wraz z ważnym dokumentem podróży, do przekraczania granicy zewnętrznej UE.

22 maja 2023, 14:45
Już za miesiąc mDowód, czyli aplikacja mObywatel 2.0

Na przełomie czerwca i lipca aplikacja mObywatel będzie już dostępna w nowej odsłonie. Minister cyfryzacji Janusz Cieszyński zaprezentował na swoim profilu na Twitterze jak apka będzie wyglądać.

3 marca 2023, 13:17
Cyfrowe dokumenty na równi z tradycyjnymi. Rząd przyjął ustawę

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy, który ma na celu zrównanie dokumentów zawartych w aplikacji mObywatel z dokumentami tradycyjnymi.

10 stycznia 2023, 07:00
Trzy nowe funkcje w rządowej aplikacji mObywatel

Od wczoraj każdy z ponad 9 milionów emerytów i rencistów może korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji w aplikacji mObywatel. To nie jedyne nowości.

25 listopada 2022, 10:31
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]

Zapraszamy na rozmowę z Jerzym Judyckim, product ownerem eDO App w PWPW. Rozmawialiśmy m.in. o metodach weryfikacji tożsamości, potencjale e-dowodu oraz transformacji biznesu w kierunku paperless.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
O nowych technologiach i młodym pokoleniu, które wchodzi na rynek finansowy [Podcast]
AI & Machine Learning transformują branżę finansową. Czy polskie firmy są gotowe?
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Podcasty