Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
LUX MED udostępnia swoim pacjentom usługę mojeID
25 maja 2021, 15:44

Pacjenci LUX MED potwierdzą tożsamość przy użyciu mojeID od KIR. Usługa umożliwia zdalną rejestrację w Portalu Pacjenta i dostęp do dokumentacji medycznej.

Aplikacja mojeIKP dostępna także na urządzenia z Androidem
14 maja 2021, 16:55

Aplikacja mojeIKP jest dostępna na smartfony z Androidem - poinformował wczoraj Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Aplikacja mojeIKP dostępna w App Store. Dostęp do e-skierowania i e-recepty
11 maja 2021, 16:32

Powstała nowa aplikacja mobilna dla pacjentów. Na razie apka mojeIKP jest dostępna tylko na systemy iOS, ale już niedługo pojawi się również wersja na Androida.

Authologic rozpoczyna współpracę z eDO App
10 maja 2021, 10:13

Od teraz Authologic umożliwia swoim klientom potwierdzenie tożsamości także poprzez dowody osobiste z warstwą elektroniczną za pomocą eDO App. 

Nowy system poboru opłat na autostradach coraz bliżej. Ruszyła strona e-TOLL
6 maja 2021, 14:02

Ministerstwo Finansów uruchomiło stronę internetową nowego systemu poboru opłat na autostradach - e-TOLL. Co się zmieni dla kierowców?