Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
SGH jako pierwsza z polskich uczelni wdrożyła mobilny podpis mSzafir
31 maja 2021, 15:41

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie wprowadziła mSzafir – kwalifikowany podpis elektroniczny w wersji mobilnej dostarczany przez KIR.

Aplikacja mojeIKP dostępna także na urządzenia z Androidem
14 maja 2021, 16:55

Aplikacja mojeIKP jest dostępna na smartfony z Androidem - poinformował wczoraj Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Aplikacja mojeIKP dostępna w App Store. Dostęp do e-skierowania i e-recepty
11 maja 2021, 16:32

Powstała nowa aplikacja mobilna dla pacjentów. Na razie apka mojeIKP jest dostępna tylko na systemy iOS, ale już niedługo pojawi się również wersja na Androida.

Authologic rozpoczyna współpracę z eDO App
10 maja 2021, 10:13

Od teraz Authologic umożliwia swoim klientom potwierdzenie tożsamości także poprzez dowody osobiste z warstwą elektroniczną za pomocą eDO App. 

Z aplikacją mObywatel łatwiej rozliczysz PIT
27 kwietnia 2021, 15:46

Zostało niecałe pięć dni na rozliczenie swojego zeznania podatkowego. Dzięki profilowi zaufanemu i aplikacji mObywatel nie trzeba szukać starego PIT-u, aby to zrobić.