Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
Nowe dowody z odciskiem palca już od 8 listopada
30 października 2021, 21:13

Dokumenty będą wyposażone w odciski palców i odwzorowanie podpisu właściciela. Nie będzie już możliwości zawnioskowania o dowód przez internet.

E-paragon już niedługo w kasach online. Jest nowe rozporządzenie
29 września 2021, 12:36

Obecnie e-paragon funkcjonuje w kasach wirtualnych, ale niebawem wystawianie i wydawanie elektronicznego paragonu bez konieczności jego drukowania będzie możliwe także na kasach online.

Zmiany w programie 500+. Wypłaty tylko bezgotówkowo
31 sierpnia 2021, 16:50

Rząd nowelizuje ustawę o 500+. Zmianie uległ sposób składania wniosków i forma wypłaty pieniędzy..

eDO App i TransactionLink współpracują w procesie weryfikacji tożsamości
9 sierpnia 2021, 15:21

Dzięki eDO App, aplikacji stworzonej przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych, TransactionLink umożliwia swoim klientom potwierdzenie tożsamości również poprzez dowody osobiste z warstwą elektroniczną.

Kwalifikowany podpis elektroniczny mSzafir w ofercie Autenti
17 czerwca 2021, 16:27

mSzafir to kolejny kwalifikowany podpis elektroniczny, z którego korzystać można na platformie Autenti. E-podpis dostarczany jest przez KIR.