GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
10 stycznia 2023, 07:00
Trzy nowe funkcje w rządowej aplikacji mObywatel

Od wczoraj każdy z ponad 9 milionów emerytów i rencistów może korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji w aplikacji mObywatel. To nie jedyne nowości.

25 listopada 2022, 10:31
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]

Zapraszamy na rozmowę z Jerzym Judyckim, product ownerem eDO App w PWPW. Rozmawialiśmy m.in. o metodach weryfikacji tożsamości, potencjale e-dowodu oraz transformacji biznesu w kierunku paperless.

15 listopada 2022, 15:29
Aplikacja mobilna mZUS już działa. Za jej pomocą złożysz wniosek o 500+ i 300+

Ze sklepów Google Play oraz App Store można już pobrać aplikację ZUS. Umożliwia ona składanie wniosków o wybrane świadczenia dla rodziny.

31 października 2022, 11:34
E-dowód osobisty w instytucji finansowej

Za nami siódma edycja Fintech Brunch. Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy Jerzego Judyckiego z PWPW. W swojej prezentacji przybliżył on m.in. zastosowania e-dowodu.

2 września 2022, 11:53
Nowe usługi w e-Urzędzie Skarbowym

W serwisie e-US można już złożyć formularz UPL-1, czyli pełnomocnictwo do podpisywania elektronicznych deklaracji podatkowych.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Podcasty