GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
7 czerwca 2022, 13:51
Nowa wersja aplikacji mObywatel już dostępna

Uproszczono nawigację całej aplikacji, ale również dziecięce certyfikaty COVID, oraz przyciski do aktualizacji dokumentów samochodowych w sekcji mPojazd.

3 czerwca 2022, 13:25
Eksperci Signius i EuroCert chwalą mObywatel za cyfrowe dowody osobiste

Według zapowiedzi, już wkrótce cyfrowy dowód w aplikacji mObywatel stanie się pełnoprawnym dowodem osobistym. Sprawę komentują eksperci z Signius i EuroCert.

17 maja 2022, 15:26
Będzie nowa wersja rządowej aplikacji mObywatel

W nowej wersji mObywatela znajdą się między innymi mobilne płatności, pełnomocnictwa (np. odebrania listu na poczcie), czy prawo jazdy, które pojawi się w aplikacji chwilę po zdanym egzaminie.

17 maja 2022, 10:46
Jak odpowiadać na nowe potrzeby pracownika? Jak może w tym pomóc technologia? [Wywiad]

Rozmowa z Robertem Zapotocznym, prezesem zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju. Wywiad odbył się przy okazji Banking & Insurance Forum. 

8 marca 2022, 17:07
Ukraińcy w aplikacji mObywatel otrzymają dokument Diia.pl

Za jego pomocą będą mogli potwierdzić swoją tożsamość. Moduł przeznaczony dla osób z Ukrainy ma zostać udostępniony w aplikacji w połowie marca.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
O nowych technologiach i młodym pokoleniu, które wchodzi na rynek finansowy [Podcast]
AI & Machine Learning transformują branżę finansową. Czy polskie firmy są gotowe?
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Podcasty