Partner serwisuVisa dla biznesu

GovTech


Govtech to usługi publiczne i rozwiązania świadczone na rzecz obywateli przed administrację państwową za pośrednictwem kanałów internetowych. Govtech Polska to przede wszystkim usługi, które dostępne są po zarejestrowaniu swojego Profilu Zaufanego. Do govtechu zaliczymy m.in. możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, możliwość sprawdzenia danych pojazdu w publicznym rejestrze, jak również rozwiązania redukujące konieczność weryfikacji danych obywatela za pomocą tradycyjnych form dokumentowych.
NCBR ogłasza projekt na magazyn energii z OZE
4 maja 2021, 16:50

Jednym z wyzwań w energetyce jest rozwój technologii magazynowania energii elektrycznej pochodzącej z OZE. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, ogłasza przedsięwzięcie „Magazynowanie energii elektrycznej”.

Z aplikacją mObywatel łatwiej rozliczysz PIT
27 kwietnia 2021, 15:46

Zostało niecałe pięć dni na rozliczenie swojego zeznania podatkowego. Dzięki profilowi zaufanemu i aplikacji mObywatel nie trzeba szukać starego PIT-u, aby to zrobić.

Polacy rozliczyli już ponad 5 mln e-PITów. To nowy rekord
27 kwietnia 2021, 10:51

Z kolei do portalu e-Urząd Skarbowy logowano się 23,5 mln razy.

Od sierpnia nowe dowody osobiste z odciskiem palca i podpisem
26 kwietnia 2021, 09:54

To efekt wejścia w życie rozporządzenia Unii Europejskiej. Jedynym sposobem zawnioskowania o nowy dokument tożsamości będzie osobista wizyta w urzędzie.

Już jest nowa wersja aplikacji mObywatel. Znika mTożsamość
26 marca 2021, 14:47

Główna zmiana to usunięcie mTożsamości i wprowadzenie nowego wzoru dokumentu. W aplikacji pojawiła się także Małopolska Karta Aglomeracyjna.