Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
Nowe rozwiązanie od Mastercard. Łatwiej rozpoznasz transakcje w bankowej aplikacji
February 1, 2021, 1:35 PM

Już wkrótce użytkownicy kart płatniczych będą mogli korzystać z bardziej szczegółowych informacji nt. swoich transakcji w bankowości online i mobilnej.

Mastercard i Visa pokazali wyniki. Kursy giełdowe w górę
January 29, 2021, 10:48 AM

Visa i Mastercard zaprezentowały wyniki finansowe. Pomimo pandemii, okazały się one całkiem niezłe. Kursy akcji obu spółek poszły w górę.

Znaczny wzrost opłat interchange w Mastercard. To efekt brexitu
January 26, 2021, 12:21 PM

Mastecard podnosi opłaty interchange dla internetowych transakcji brytyjskimi kartami na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Polska szybko nadrabia dystans do cyfrowych liderów. Raport Mastercard
January 20, 2021, 2:23 PM

Opracowanie od The Fletcher School i Mastercard pokazuje, które gospodarki są najlepiej przygotowane na krok w kierunku cyfrowości, wymuszony przez pandemię COVID-19.

Mastercard startuje z akcją "Bezcenne Babcie" - pogadaj z babcią o przepisach
January 19, 2021, 4:39 PM

Powiedz "Ok Google, porozmawiaj z ‘tradycyjna kuchnia polska’" i zobacz co się stanie. Bezcenne Babcie - nowa kampania Mastercard.