Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
Mastercard & Fundacja Impact startuje z projektem E-business vs. lockdown
March 15, 2021, 12:39 PM

„E-business vs. lockdown” to program akceleracyjny oraz projekt edukacyjny realizowane w ramach grantu przyznanego Fundacji Impact przez Mastercard Center For Inclusive Growth.

Banki i fintechy mogą łatwiej oferować w pełni cyfrowe karty płatnicze
March 11, 2021, 12:17 PM

Program Digital First zapewnia wydawcom kart Mastercard wsparcie w oferowaniu cyfrowych usług finansowych opartych na wirtualnych kartach płatniczych.

W ciągu dekady wydatki Polaków z okazji Walentynek wzrosły prawie czterokrotnie
February 12, 2021, 9:51 AM

Mastercard opublikował wyniki najnowszej edycji badania Mastercard Love Index.

Mastercard przyjmie płatności w krypto?
February 11, 2021, 2:47 PM

Jeszcze w tym roku organizacja płatnicza Mastercard ma umożliwić przyjmowanie płatności w kryptowalutach - donosi serwis Coindesk.

Mastercard wspiera WOŚP - wielki sukces akcji na Twitterze
February 3, 2021, 3:13 PM

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zakończył się rekordowym wynikiem ponad 17 mln zł dorzuconych do eSkarbonki oraz kwotą 358 365 zł zebraną w trakcie akcji #MastercardGrazWOSP na Twitterze.