Partner serwisuVisa dla biznesu

ING Bank Śląski


ING Bank Śląski to jeden z największych banków w Polsce z 4,6 mln klientów,  którzy mogą korzystać z bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej banku, w tym zakładać konta internetowe i lokaty, a także zaciągać kredyty hipoteczne i gotówkowe. Bankowość internetowa ING Bank Śląski należy do najwyżej ocenianych przez klientów. ING Bank Śląski to jeden z najbardziej innowacyjnych banków w Polsce - oferuje szereg nowoczesnych produktów finansowych, a także wspiera fintechy np. specjalizujące się w odroczonych płatnościach Twisto.
Krzysztof Bilinowski w zarządzie ING. Wcześniej pracował w Twisto i Automarket
September 20, 2021, 11:03 PM

W ING Usługi Dla Biznesu Krzysztof Bilinowski będzie odpowiedzialny m.in. za sprzedaż platformy do robotyzacji procesów oferowanej pod marką Saio.

ING udostępni platformę do automatyzacji procesów biznesowych SAIO
August 3, 2021, 11:38 AM

ING wprowadził platformę SAIO. Oprogramowanie stworzone i rozwijane w ramach ING to nowe rozwiązanie oferujące firmom z różnych sektorów gospodarki platformę do robotyzacji procesów biznesowych.

Zarządzanie akcjami różnych spółek w jednej aplikacji. Powstaje SIRA
February 26, 2021, 10:17 AM

SIRA zostało zbudowane na wzór open bankingu, dzięki czemu możliwe będzie zarządzanie akcjami różnych spółek w ramach jednej aplikacji.