Partner serwisuVisa dla biznesu

LendTech


LendTech to instytucje pożyczkowe udzielające pożyczek w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim przez Internet. LendTechy wykorzystują najnowocześniejsze metody analityczne m.in. w celu badania zdolności płatniczej klientów. Do LendTechów zaliczymy m.in. Vivusa i Wongę.
EKO kredyty w ofercie Banku Pekao
July 22, 2021, 2:32 PM

Bank udostępnił klientom EKO Pożyczkę Ekspresową oraz EKO Kredyt Mieszkaniowy. Oferta szczególnie zainteresuje osoby, chcące wyposażyć się w panele i ogniwa fotowoltaiczne.

Polacy są skłonni udostępnić dane z rachunku bankowego za zniżki
July 19, 2021, 11:43 AM

Ponad połowa Polaków w zamian za dodatkowe korzyści jest skłonna udostępnić innym podmiotom dane ze swojego rachunku bankowego. Prawie 30 proc. z nich przekonałaby lepsza cena, co 5. liczy na dodatkową usługę.

Wealthon z ponad 11 milionami od prywatnych inwestorów
July 14, 2021, 2:59 PM

Wealthon w drugim półroczu pozyskał dwóch prywatnych inwestorów. Łącznie konto spółki zasiliła kwota jedenastu i pół miliona złotych, które w całości przeznaczy na rozwój nowych produktów portfela usług Wealthon.

Sztuczna inteligencja napędza sektor lendtech
July 12, 2021, 12:18 PM

Według prognoz Infoholic Research do 2025 r. globalny rynek lendtech będzie wzrastał ze skumulowanym rocznym wskaźnikiem wzrostu (CAGR) na poziomie 24%.

Millenialsi sa już online – czy leasing zdąży podłączyć się do sieci?
July 8, 2021, 11:13 AM

Nietrudno zauważyć, że większość naszego społeczeństwa leasing kojarzy z samochodami. Jednak przedmiotów, które można wyleasingować, jest dużo więcej.