Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
Mastercard zapowiada nowości w portfelu elektronicznym Masterpass
August 12, 2020, 12:13 PM

Chodzi przede wszystkim o możliwość zapisywania zaufanych urządzeń i automatyczną aktualizację danych kart płatniczych.

Darmowy dostęp do prywatnych przychodni. Nowość dla mikroprzedsiębiorców od Mastercard i Santander
July 27, 2020, 11:32 AM

Santander Bank Polska i Mastercard poinformowały o wprowadzeniu nowej oferty, która umożliwia mikroprzedsiębiorcom dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej.

Mastercard wspiera firmy wydające karty płatnicze z ekologicznych materiałów
July 23, 2020, 2:35 PM

Mastercard opracował katalog producentów kart płatniczych, którzy korzystają ze zrównoważonych materiałów. Ułatwi to bankom wydawanie kart, które są bezpieczniejsze dla środowiska.

Allegro w programie Mastercard Bezcenne Chwile w Banku Pekao
July 9, 2020, 10:57 AM

Od teraz klienci Pekao otrzymają darmowe punkty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, które będą mogli wymienić między innymi na voucher zakupowy Allegro o wartości 50 zł.

Ruszają pracę nad "Click to Pay". Wspólna inicjatywa Visa, Mastercard, American Express i Discover
July 8, 2020, 12:39 PM

Rozpoczęły się przygotowania do wdrożenia na skalę globalną „Click to Pay”, czyli rozwiązania do dokonywania płatności za zakupy w internecie za pomocą kilku kliknięć.