Partner serwisuVisa dla biznesu

Mastercard


MasterCard - amerykańska międzynarodowa korporacja usług finansowych z siedzibą w Nowym Jorku. Jedna z dwóch głównych korporacji międzynarodowych  obsługujących karty płatnicze. W połowie 2018 roku jej wartość wyniosła około 202 miliardów dolarów, co czyni ją jedną z najcenniejszych firm na świecie. Logo Mastercard należy do najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Karty Mastercard wydawane są przez większość banków w Polsce. W ostatnich latach firma silnie inwestuje w rozwój technologii fintech m.in. w Portfel Elektroniczny Mastercard, czyli Masterpass.
W Bydgoszczy bilet okresowy będzie na karcie płatniczej. Pierwsze wdrożenie w Bydgoszczy
September 4, 2020, 3:15 PM

W Bydgoszczy bilet okresowy będzie można zapisac na zbliżeniowej karcie płatniczej. To pierwsze takie wdrożenie w Polsce.

Mastercard pracuje nad touchless economy
August 31, 2020, 12:26 PM

Mastercard zaprezentował technologię, która umożliwia zakupy bezdotykowe. Rozwiązanie wykorzystuje sztuczną inteligencję.

TransferWise i Mastercard rozszerzają globalną współpracę
August 20, 2020, 12:41 PM

Firmy współpracują ze sobą od 2018 roku, kiedy to TransferWise wydał swoją pierwszą kartę debetową w Europie.

Trzech na czterech klientów banków w Polsce zainteresowanych otwartą bankowością
August 18, 2020, 11:39 AM

Duży potencjał mają m.in. zakupy warunkowe „kup, kiedy będzie taniej”, czy agregowanie rachunków prowadzonych w różnych instytucjach.

Alior Bank udostępnił mikrofirmom program Mastercard Bezcenne Chwile
August 17, 2020, 10:46 AM

Wkrótce Alior Bank udostępni możliwość rejestracji kart płatniczych Mastercard do programu Bezcenne Chwile także klientom z segmentu MŚP i dużych firm.