Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Allegro wyciąga rękę do spóźnialskich. Odbierz prezent przed świętami
December 20, 2018, 10:26 AM

Zapomnieliście o kupnie prezentu? Czas dostawy nie spełnia oczekiwań i prezent nie dojdzie przed świętami? Allegro wyciąga pomocną dłoń do spóźnialskich.

Nietrafiony prezent kupiony w ramach Allegro Smart? Można go bezpłatnie zwrócić
December 17, 2018, 10:34 AM

Kupujecie świąteczne prezenty z wykorzystaniem pakietu Allegro Smart? Jeśli tak, to może zainteresować Was usługa Poczty Polskiej.

Szczyt zakupów online na Allegro. W poniedziałek Polacy kupili 2,6 mln przedmiotów
December 13, 2018, 5:25 PM

10 grudnia w poniedziałek padł rekord internetowych zakupów Polaków. Tego dnia Polacy kupili 2,6 mln przedmiotów na Allegro.

Allegro będzie sprzedawało bilety na koncerty
December 5, 2018, 2:36 PM

Już niedługo na Allegro będzie można kupować bilety na imprezy rozrywkowe i kulturalne. To efekt porozumienia z firmą eBilet.

Allegro podnosi opłaty dla sprzedawców. Czy to się jeszcze opłaca?
November 27, 2018, 10:55 AM

Allegro przygotowało kolejne podwyżki. Wysokość prowizji dodatkowej została zwiększona z 25% do 40%. Czy sprzedawcom wciąż opłaca się korzystanie z serwisu?

Allegro Smart bez limitu za 8,99 zł miesięcznie
November 5, 2018, 11:00 AM

Od 5 listopada użytkownicy korzystający z funkcji Allegro Smart mogą wykupić abonament miesięczny oraz zamawiać paczki bez limitu.

Nowa usługa dla kupujących. Limit odnawialny na Allegro
October 8, 2018, 1:35 PM

Allegro nawiązuje partnerstwo z kolejnym bankiem. Tym razem jest to BGŻ BNP Paribas, który zaoferuje klientom Allegro limit odnawialny.

Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm. Decyzja w 3 minuty
October 3, 2018, 11:44 AM

Allegro i mBank przygotowały nową ofertę dla sprzedawców korzystających z platformy. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o kredyt w wysokości nawet 100 tys. zł.

Polski startup zgarnia nagrodę od Naspers, byłego właściciela Allegro
September 14, 2018, 12:29 PM

Polska firma Brainly otrzymała prestiżową nagrodę Founder Award, wręczaną przez międzynarodowy koncern Naspers.

Abonament Allegro Smart. Sprawdzamy czy to się opłaca
August 29, 2018, 12:19 PM

Allegro Smart wygląda na ciekawe rozwiązanie dla aktywnych kupujących, ale nowa oferta budzi emocje wśród sprzedających. Czy słusznie?

Allegro jak Netflix? "Streaming" na dostawę paczek... W tle walka o klienta z AliExpress
August 27, 2018, 2:16 PM

Allegro Smart to nowa usługa, w ramach której po opłaceniu rocznego abonamentu można korzystać z darmowej dostawy i darmowych zwrotów. Koszt usługi to 49 zł na rok. W ramach tej kwoty można liczyć na 365 "darmowych dostaw" w ciągu roku, ale pod warunkiem, że jednostkowo na produkt wydamy co najmniej 40 zł. Streaming na dostawy paczek to ciekawa usługa dla osób, które należą do aktywnych kupujących (przynajmniej 1 raz w tygodniu). Allegro czuje oddech chińskiego AliExpress na plecach. Czy Allegro Smart zatrzyma klientów i sprzedawców?

Płać z Plus Bankiem na Allegro
July 24, 2018, 1:57 PM

PlusBank udostępnił swoim klientom możliwość bezpośredniego opłacania zakupów na Allegro.pl przez bankowość elektroniczną plusbank24.

Allegro nie będzie miało sklepów stacjonarnych?
June 13, 2018, 2:14 PM

Allegro od lat dominuje na polskim rynku e-commerce. Czy firma pójdzie w tą samą stronę co Amazon i otworzy własną sieć sklepów fizycznych?

Z Amazona do Allegro. Serwis ma nowego prezesa
May 18, 2018, 5:28 PM

Nowym prezesem zarządu największej polskiej internetowej platformy handlowej został Francois Nuyts.

LeaseLink i Allegro rozszerzają współpracę
May 8, 2018, 10:08 AM

LeaseLink i Allegro rozszerzają zakres współpracy. Po dwóch miesiącach od startu usługa staje się dostępna dla wszystkich podmiotów gospodarczych w Polsce - także niezarejestrowanych klientów Allegro.

Punkty Payback wracają na Allegro
April 4, 2018, 8:00 AM

Po niecałych dwóch latach przerwy program lojalnościowy Payback wraca na Allegro. To na pewno dobra wiadomość dla użytkowników, którzy mogą skorzystać z nowych promocji.

Sojusz Poczty Polskiej i Allegro
March 16, 2018, 12:54 PM

Poczta Polska i Allegro planują stworzyć własną sieć paczkomatów w Polsce. Szczegóły projektu na razie nie są znane, ale jeśli dojdzie do jego finalizacji to pojawić się ma około 1000 nowych urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek.

Od dziś leasing na Allegro we współpracy z LeaseLink
February 28, 2018, 2:24 PM

Przedsiębiorcy mogą już wygodnie wziąć zakupione na Allegro produkty w leasing. Allegro wychodzi naprzeciw ich potrzebom dzięki współpracy z LeaseLink, fintechem, który jest liderem polskiego rynku leasingu on-line.

Przelewy24 dostępne na Allegro
October 31, 2017, 3:23 PM

Operator Przelewy24 nawiązał współpracę z Allegro.pl – najpopularniejszą internetową platformą zakupową w Polsce. Wspólnie umożliwią klientom Allegro korzystanie m.in. z nowatorskiej formy szybkich płatności BLIK OneClick.

Carrefour Marketplace - Francuzi rzucają wyzwanie Allegro?
October 31, 2017, 2:25 PM

Carrefour Polska wdraża na swojej stronie internetowej koncept Marketplace, do którego dołączają zewnętrzni dostawcy. W ten sposób firma rozbudowuje swój asortyment produktów i zapewnia klientom szeroki wybór towarów w atrakcyjnych cenach.