Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Allegro na celowniku UOKiK-u
October 9, 2017, 11:10 AM

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów bierze pod lupę najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce – Allegro. Chodzi o rzekome faworyzowanie swojego sklepu w wynikach wyszukiwania.

UOKiK prowadzi przeszukanie w siedzibie Grupy Allegro
July 7, 2017, 12:21 PM

Ma to związek z prowadzonym postępowaniem wyjaśniającym, w którym urząd sprawdza, czy przedsiębiorca faworyzuje własny sklep internetowy kosztem innych sprzedawców

Zmiany w systemie komentarzy na Allegro
January 11, 2017, 3:34 PM

Allegro poinformowało dzisiaj, że od 25 stycznia w życie wejdzie nowy system dodawania komentarzy na stronie. Jest to o tyle istotne, że na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce to właśnie komentarze i opinie odgrywają najważniejszą rolę, jeżeli chodzi o szanse powodzenia sprzedających. Od 25 stycznia komentarze będą mogli dodawać jedynie kupujący, a sprzedający zostaną pozbawieni takiej możliwości.

E-Bay ma chrapkę na Allegro
September 23, 2016, 12:48 PM

Allegro trafi pod młotek?
August 10, 2016, 3:19 PM