Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Ambitne plany Allegro Pay. Wywiad z Rafałem Czernikiem
November 6, 2020, 4:59 PM

Allegro Pay, czyli odroczona płatność od Allegro, jest obecnie w fazie pilotażu, ale nam udało się przetestować tę usługę. Zapytałem też Rafała Czernika o dalsze plany rozwoju.

Oficjalne sklepy marek Grupy Goodyear dostępne na Allegro
November 6, 2020, 10:51 AM

Użytkownicy mogą wybierać na platformie z 10 000 ofert opon marek, takich jak Dunlop, Fulda, Sava, Kelly, Dębica i Goodyear.

Nowa oferta Allegro. Program Smart na pół roku za darmo dla studentów
October 15, 2020, 1:07 PM

Allegro uruchamia specjalny pakiet Smart! Student obejmujący darmowe dostawy, zwroty oraz szereg innych korzyści. Studenci będą mogli korzystać z niego bezpłatnie przez pół roku.

Akcje Allegro od dzisiaj dostępne na GPW
October 12, 2020, 10:18 AM

Jest to największy debiut w historii Polski. Początkowa kapitalizacja Allegro wynosi 44 mld złotych.

Redukcja na zlecenia kupna w Allegro wyniosła 84,85%
October 5, 2020, 9:31 PM

Popyt na akcje ze strony inwestorów indywidualnych był znaczny o czym może świadczyć wskaźnik redukcji zleceń kupna na poziomie 84,85%.