Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
13 grudnia 2021, 14:09
Allegro rozbudowuje sieć własnych automatów paczkowych

Paczki ze skrytek Allegro mogą odbierać już mieszkańcy Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Łodzi, a także Bydgoszczy, Krakowa, Katowic i Warszawy.

30 listopada 2021, 12:15
Allegro testuje pakiet Smart z darmową wysyłką od 1 PLN

Oferta darmowej dostawy od 1 PLN jest dostępna od 30 listopada do 31 stycznia 2022 r. Mogą z niej skorzystać w ramach pilotażu wybrani posiadacze abonamentu Allegro Smart.

29 listopada 2021, 16:26
Marketplanet i Allegro chcą zrewolucjonizować zakupy B2B w Polsce

Startuje program pilotażowy, w ramach którego z usług sprzedawców Allegro Biznes będzie można skorzystać na platformie Marketplanet.

22 listopada 2021, 09:23
Rusza festiwal zakupowy Black Week Allegro

Black Week potrwa przez 8 dni, od 22 do 29 listopada. Z ofert w specjalnych cenach można skorzystać zarówno na stronie Allegro, jak i w aplikacji mobilnej.

18 listopada 2021, 11:15
Odroczone płatności dostępne dla wszystkich ofert Allegro Biznes

Po realizacji zamówienia, sprzedający natychmiast otrzyma swoje środki na konto. Minimalna wartość zamówienia, pozwalająca na zakup z odroczoną płatnością, to 100 zł.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty