Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Faktoring dla sprzedawców. Nowa usługa na Allegro
August 10, 2020, 4:06 PM

Zarząd PragmaGO poinformował dziś o zawarciu umowy współpracy z Allegro. Sprzedawcy na Allegro będą mogli skorzystać z usługi faktoringu.

PKO BP rozdaje 200 złotych za otwarcie konta
August 7, 2020, 12:39 PM

PKO Bank Polski przygotował nową promocję, w ramach której klienci mogą otrzymać 200 złotych do wydania na Allegro.

Allegro uruchomiło Allegro Pay - darmowy limit do 4 tys. zł
July 31, 2020, 8:58 AM

W ramach usługi Allegro Pay klient otrzymuje limit nawet do 4 tys. zł, który może wykorzystać w dowolnym momencie, a spłatę dokonać w ciągu 30 dni lub w nawet 20 miesięcznych ratach. W zasadzie bez opłat.

Allegro uruchamia program poleceń. Rusza Allegro Polecam
July 22, 2020, 1:36 PM

W ramach Allegro Polecam klient może otrzymać nagrody pieniężne za polecanie wybranych ofert.

Allegro Pay zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu
July 21, 2020, 1:20 PM

Allegro poinformowało o zmianach w regulaminie, w tym między innymi o planowanym wprowadzeniu nowej metody płatności - Allegro Pay.