Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Zmiany na Allegro Smart! Darmowe przesyłki także dla sprzedawców z Niemiec i Czech
March 15, 2021, 6:27 PM

Allegro Smart! do tej pory dostępne było wyłącznie na terenie Polski. Od 8 kwietnia z darmowych dostaw i zwrotów w modelu subskrypcyjnym będzie można skorzystać także w przypadku sprzedawców z Czech i Niemiec.

Allegro Pay na jeden klik w 2021 roku. Ambitne plany fintechu
March 4, 2021, 4:38 PM

Największy polski marketplace Allegro pokazał dzisiaj wyniki finansowe. Wśród nich również informacje o Allegro Pay, czyli usługi odroczonej płatności (BNPL). W 2020 roku sprzedaż pożyczek wyniosła 76 mln PLN.

Automaty paczkowe od Allegro jeszcze w tym roku. Firma wybrała dostawcę urządzeń
March 4, 2021, 10:12 AM

Pierwsze automaty paczkowe Allegro zostaną zainstalowane w polskich miastach już w połowie bieżącego roku.

Na koniec 2020 roku Allegro zarobiło ponad 260 mln złotych
March 4, 2021, 9:47 AM

Wartość sprzedanych produktów na platformie wyniosła z kolei 10,85 mld PLN - to o 57% więcej niż rok wcześniej.

Amazon nie zaskoczył cenami. Wcale nie jest taniej niż na Allegro
March 2, 2021, 3:32 PM

Amazon wszedł do Polski. To już wszyscy wiemy. A co z cenami? Na naszą skrzynkę redakcyjną przyszła dzisiaj analiza firmy Dealavo, z której wynika, że… na Amazonie wcale nie jest taniej niż na Allegro.