Partner serwisuVisa dla biznesu

Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
Allegro przedłużyło współpracę z InPost o kolejne 7 lat. Będzie dostawa w weekendy
September 18, 2020, 5:27 PM

Allegro przedłużyło współpracę z InPost w zakresie usług paczkomatowych na kolejne 7 lat. Firmy zapowiedziały rozwój usługi szybkiej dostawy, w tym w weekendy.

Już oficjalnie. Allegro idzie na giełdę
September 14, 2020, 10:43 AM

Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje. Allegro oficjalnie poinformowało o planowanym wejściu na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Allegro wyświetli przewidywany czas dostawy. "Unikalne rozwiązanie na skalę globalną"
September 2, 2020, 2:58 PM

Allegro wprowadza kolejną innowację, która ułatwi życie kupującym. Platforma będzie wyświetlać przewidywany czas dostawy wybranego produktu. Wykorzysta przy tym uczenie maszynowe. To trudna funkcja, z którą zwykle są problemy. Czy Allegro da radę?

Allegro Smart! pozwoliło zaoszczędzić 1 mld zł na dostawach
August 27, 2020, 1:48 PM

W pierwszych 6 miesiącach 2020 roku dzięki Allegro Smart! kupujący zaoszczędzili 540 mln zł, a od uruchomienia programu - ponad 1 mld zł. W czasie pandemii liczba firm prowadzących sprzedaż na Allegro zwiększyła się o 14% do 117 tys.

Zmiany na Allegro od 1 września. Nowe opcje wysyłki i powiązanie kont
August 12, 2020, 10:41 AM

Już od 1 września sprzedawcy będą mogli skorzystać z usługi Wysyłam z Allegro, która ułatwi nadawanie przesyłek bezpośrednio z konta użytkownika.