Allegro


Allegro.pl to największa platforma aukcyjna w Polsce założona w 1999 roku. Obecnie jest to platforma sprzedażowa dla sklepów internetowych. Lider w polskim e-commerce. Umożliwia dokonanie szybkich zakupów internetowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii płatniczych. Serwis generuje ponad 1 mld odsłon miesięcznie, a z jego usług korzysta ponad 20 mln Polaków. Na platformie Allegro.pl mogą zakupić laptopy, buty, aparaty, torebki, a także samochody. Dzięki Allegro Smart użytkownicy mogą korzystać z darmowych przesyłek.
1 grudnia 2022, 11:53
Allegro prezentuje wyniki za III kwartał 2022. Grupa Mall i WE|DO poniżej oczekiwań

Liczba aktywnych kupujących na platformie wzrosła do rekordowego poziomu 13,8 mln osób. W ciągu trzech miesięcy Allegro Pay udzieliło pożyczek o wartości 1,4 mld zł.

8 listopada 2022, 09:09
Allegro pomoże założyć firmę. Rusza program StartUp Asystent

W ramach programu przedsiębiorcy otrzymają wsparcie m.in. w sprzedaży na platformie Allegro, założeniu firmowego konta, a także rejestracji VAT i ZUS.

30 września 2022, 09:13
Allegro obniża prognozy dotyczące wyników finansowych

Spółka zaktualizowała swoje oczekiwania na cały 2022 rok zarówno dla polskiej części biznesu, jak i grupy. Allegro szykuje się na trudniejsze warunki w gospodarce.

8 września 2022, 06:00
Rusza Allegro Care. Dodatkowe ubezpieczenie elektroniki wspólnie z Ergo Hestia

W razie awarii, uszkodzenia lub kradzieży można liczyć na bezgotówkową naprawę w ramach usługi door-to-door lub wypłatę gotówki równej ceny zapłaconej za urządzenie.

26 sierpnia 2022, 13:11
Allegro ma już ponad 2 tys. automatów paczkowych

Zielone automaty One Box są już trzecią największą siecią w Polsce pod względem liczby automatów i drugą pod względem liczby skrytek.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty