Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Promocja od ING. Płać za rachunki kartą Visa i wygraj 10 tys. złotych
6 października 2021, 07:00

Konkurs trwa do 22 listopada 2021 bieżącego roku. Jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych użytkowników serwisu Rachunki imoje.

Visa Mobile może zmienić to jak płacimy kartami w sieci
17 września 2021, 15:11

Visa Mobile to nowy sposób płatności kartą w Internecie, na razie dostępny dla wybranych klientów Nest Banku. Aby zapłacić za pomocą Visa Mobile wystarczy podać swój numer telefonu oraz potwierdzić transakcję w aplikacji bankowej.

Visa umożliwiła cyfryzację płatności już 16 milionom MŚP na całym świecie
17 września 2021, 14:05

Nowe badanie Visa pokazuje, jak istotne dla MŚP są kompetencje cyfrowe, aby móc konkurować w świecie po pandemii. W ostatnim czasie powstaje rekordowa liczba nowych firm, a wśród nich nowy rodzaj biznesów, które od razu odnalazły się w cyfrowym świecie

Rusza nowa metoda płatności - Visa Mobile. Jako pierwszy na świecie wprowadzi ją Nest Bank
1 września 2021, 11:30

Co do zasady ma ono konkurować z BLIKIEM (wspieranym przez Mastercard), więc poprzeczka jest postawiona wysoko.

Pół miliarda PLN wpłacone na zrzutka.pl
16 sierpnia 2021, 14:05

Pół miliarda złotych zostało już wpłacone na platformie zrzutka.pl w ramach 726 tysięcy zbiórek online. Żeby zebrać pierwsze 10 milionów potrzebnych było aż 36 miesięcy. Aktualnie wystarczy niespełna 18 dni.