Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Dzięki współpracy Visa i Daimler Mobility zapłacisz samochodem
8 listopada 2021, 16:40

Płatność będzie możliwa za pomocą czytnika linii papilarnych w samochodzie. Pierwsi z rozwiązania skorzystają od wiosny 2022 r. klienci Mercedes-Benz w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Igor Zacharjasz z nową rolą w Visa. Będzie odpowiedzialny za innowacje i rozwiązania cyfrowe
26 października 2021, 13:08

Pozostanie także na swoim obecnym stanowisku, jako dyrektor studia innowacji Visa w Warszawie.

Visa Direct umożliwia szybkie międzynarodowe przelewy
12 października 2021, 14:09

Usługa Visa Direct umożliwia przesyłanie środków na całym świecie pomiędzy dwiema osobami (P2P), jak również w relacjach B2B i B2C.

BitBay udostępnia wypłatę środków na karty Visa
12 października 2021, 12:29

Użytkownicy mogą zlecać wypłaty w złotówkach oraz w euro. Wcześniej takie rozwiązanie było dostępne dla posiadaczy kart Mastercard. Prowizja od takich transakcji wynosi 2,99%.

Zrzutka.pl korzysta z Visa Direct. Co to oznacza dla zakładających zrzutkę?
7 października 2021, 10:49

Zrzutka.pl oferuje szybki sposób wypłacenia zebranych pieniędzy oparty o Visa Direct – PayU Card Push. Umożliwia on wypłatę środków 24h/dobę, 7 dni w tygodniu na kartę płatniczą Visa.