Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Płatności Visa Mobile dostępne w bankach spółdzielczych BPS
30 czerwca 2022, 15:19

Polska jest pierwszym rynkiem, na którym zadebiutowało to rozwiazanie. Początkowo Visa Mobile była dostępna tylko dla klientów Nest Banku.

Visa wprowadza karty „Bitcoin Cashback” w Brazylii i Argentynie
20 czerwca 2022, 10:07

Visa wyda karty, które pozwolą użytkownikom na otrzymanie cashbacku w postaci bitcoinów przy każdej dokonanej płatności.

Ponad połowa Polaków chce płacić kartami, smartfonami i smartwatchami podczas podróży zagranicznych
14 czerwca 2022, 11:00

Wraz z wygasaniem pandemii Polacy są chętni, aby za granicą spędzić urlop lub wyjechać do innego kraju na tzw. „city break”.

Płać dzięki numerowi telefonu. Visa Mobile dostępna dla wszystkich klientów Nest Banku
16 maja 2022, 11:09

Na początek Visa nawiązała współpracę z Przelewy24, dzięki czemu nowa metoda płatności jest dostępna w tysiącach sklepów internetowych zintegrowanych z tym operatorem.

Visa we współpracy z PopID będzie rozwijać system płatności twarzą
6 kwietnia 2022, 15:22

Partnerstwo dotyczy regionu Bliskiego Wschodu. Na początek płatności oparte na weryfikacji twarzy pojawią się m.in. w Coca-Cola Arena Dubai.