Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
26 października 2021, 13:08
Igor Zacharjasz z nową rolą w Visa. Będzie odpowiedzialny za innowacje i rozwiązania cyfrowe

Pozostanie także na swoim obecnym stanowisku, jako dyrektor studia innowacji Visa w Warszawie.

12 października 2021, 14:09
Visa Direct umożliwia szybkie międzynarodowe przelewy

Usługa Visa Direct umożliwia przesyłanie środków na całym świecie pomiędzy dwiema osobami (P2P), jak również w relacjach B2B i B2C.

12 października 2021, 12:29
BitBay udostępnia wypłatę środków na karty Visa

Użytkownicy mogą zlecać wypłaty w złotówkach oraz w euro. Wcześniej takie rozwiązanie było dostępne dla posiadaczy kart Mastercard. Prowizja od takich transakcji wynosi 2,99%.

7 października 2021, 10:49
Zrzutka.pl korzysta z Visa Direct. Co to oznacza dla zakładających zrzutkę?

Zrzutka.pl oferuje szybki sposób wypłacenia zebranych pieniędzy oparty o Visa Direct – PayU Card Push. Umożliwia on wypłatę środków 24h/dobę, 7 dni w tygodniu na kartę płatniczą Visa.

6 października 2021, 07:00
Promocja od ING. Płać za rachunki kartą Visa i wygraj 10 tys. złotych

Konkurs trwa do 22 listopada 2021 bieżącego roku. Jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych użytkowników serwisu Rachunki imoje.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Omnichannel w ubezpieczeniach. Punkta wytycza trendy [Wideo]
Podcasty