Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Visa wprowadza rękawiczki płatnicze
November 9, 2017, 9:17 AM

Visa, wyłączny partner Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w dziedzinie technologii płatniczych, zaprezentowała wczoraj trzy rodzaje dostępnych w sprzedaży ubieralnych urządzeń płatniczych. W duchu Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Visa stworzyła działające w technologii zbliżeniowej NFC rękawiczki, pamiątkowe naklejki oraz przypinki olimpijskie. Kibice i zawodnicy będą mogli dokonywać nimi szybkich, wygodnych i bezpiecznych płatności poprzez przyłożenie do dowolnego zbliżeniowego terminalu płatniczego.

To rozwiązanie od Visa zmieni rynek płatności w Europie
November 2, 2017, 5:02 PM

Visa uruchamia w Europie platformę Visa Direct, umożliwiając płatności w czasie rzeczywistym w oparciu o swoją globalną sieć płatniczą. Umożliwia ona zarówno płatności osobiste (P2P), jak i płatności inicjowane przez firmy, np. wypłaty z tytułu polisy ubezpieczeniowej. Ponadto Visa ogłasza partnerstwo z firmą Worldpay, która jako jedna z pierwszych wdrożyła Visa Direct. Partnerstwo ma przynieść detalistom pierwsze korzyści już na początku 2018 roku

Visa Checkout z ofensywą na polskim rynku
September 11, 2017, 4:34 PM

Visa prowadzi intensywną kampanię edukacyjno-reklamową promującą Visa Checkout – szybką, wygodną i bezpieczną formę płatności online. Kampania obejmuje m.in. emisję spotów w ogólnopolskiej telewizji oraz w internecie. Płatności z Visa Checkout są już szeroko dostępne dzięki wdrożeniu rozwiązania na tzw. formatce płatniczej w sklepach internetowych obsługiwanych przez PayU. Przybywa również detalistów, którzy decydują się na umieszczenie przycisku Visa Checkout bezpośrednio w koszyku zakupowym, co jeszcze bardziej upraszcza proces płacenia. Płacąc z Visa Checkout u wybranych detalistów, konsumenci mogą liczyć również na atrakcyjne promocje.

Użytkownicy SkyCash płacą z Visa Checkout
August 29, 2017, 10:00 AM

Visa Checkout – popularna, szybka, wygodna i bezpieczna forma płatności online – jest już dostępna dla klientów SkyCash. Dzięki rozwiązaniu, do dokonania płatności wystarczy jedno kliknięcie a następnie podanie loginu i hasła. Wraz z wdrożeniem usługi przez SkyCash na klientów czeka atrakcyjna promocja – bonus od 10 zł do 20 zł za doładowanie konta przez Visa Checkout na stronie SkyCash.

Płatności z Visa Checkout już dostępne na stronie sopockiego Molo
August 23, 2017, 2:07 PM

Sprawdzona na całym świecie szybka, wygodna i bezpieczna forma płatności online – Visa Checkout – jest już dostępna dla odwiedzających sopockie Molo, którzy decydują się na zakup biletów przez stronę internetową. Dzięki usłudze do dokonania płatności wystarczy jedno kliknięcie, a następnie podanie loginu i hasła. Wraz z wdrożeniem Visa Checkout przez Molo na klientów czeka atrakcyjna promocja.

Android Pay w mBanku teraz także z kartami Visa
August 16, 2017, 11:45 AM

W kwietniu br. mBank przedstawił nową wersję bankowej aplikacji, w której znalazły się mobilne płatności Android Pay. Od teraz za pomocą aplikacji można płacić również kartami Visa wydanymi przez mBank. Płatności z Android Pay szybko przypadły do gustu mobilnym klientom i dziś niemal co druga osoba korzystająca z Androida Pay w Polsce ma w smartfonie kartę wydaną przez mBank.

Visa rozbudowuje globalną sieć przetwarzania danych transakcji
July 28, 2017, 12:53 PM

Visa, globalna firma zajmująca się technologiami płatniczymi, poinformowała o rozbudowie swojego potencjału przetwarzania danych transakcji w dwóch nowoczesnych centrach – w Singapurze i Wielkiej Brytanii. Nowe ośrodki przetwarzania danych zwiększą szybkość działania i niezawodność infrastruktury Visa, zdywersyfikują jej układ lokalizacyjny oraz wzmocnią możliwości firmy w zakresie dostarczania nowych, bardziej zaawansowanych sposobów płacenia, które odpowiadają potrzebom współczesnej, silnie zintegrowanej światowej gospodarki.

Visa Checkout dla wszystkich partnerów biznesowych PayU
July 18, 2017, 1:52 PM

Każdy sklep internetowy posiadający umowę z PayU może już zaproponować swoim klientom nowy, szybki i bezpieczny sposób płatności kartą – Visa Checkout.

Visa i PayPal rozszerzają współpracę na Europę
July 18, 2017, 10:51 AM

Visa i PayPal poinformowały dziś o rozszerzeniu zakresu swojego partnerstwa strategicznego, które od teraz obejmować będzie również rynki europejskie.

Firma Kompas wygrywa 50 tys. euro w pierwszej europejskiej edycji konkursu Visa „Everywhere Initiative”
June 30, 2017, 8:29 PM

Visa wskazała dziś zwycięzców pierwszej europejskiej edycji programu „Everywhere Initiative”, przyznając trzem start-upom nagrody o łącznej wartości 100 tys. euro, oraz oferując im możliwość wykorzystania interfejsów programistycznych aplikacji (API) Visa we współpracy z menedżerami i specjalistami organizacji.

Android Pay startuje w Eurobanku. Tylko dla posiadaczy kart Visa
June 9, 2017, 12:49 PM

Najpierw Orange Finanse, a teraz Eurobank. Można powiedzieć, że kończący się tydzień stoi pod znakiem Android Pay. Wirtualny portfel od Google nie będzie jednak dostępny dla wszystkich klientów Eurobanku. Do Android Pay można podpiąć na razie tylko kartę kredytową, wydaną przez Visę.

Nowa wersja Verified by Visa z usługą 3-D Secure 2.0
June 2, 2017, 11:03 AM

Visa poinformowała o zbliżającej się aktualizacji swojej usługi Verified by Visa – globalnego rozwiązania, które zwiększa bezpieczeństwo zakupów online, pomagając potwierdzić, że płatności dokonuje prawowity posiadacz karty Visa. Aktualizacja pozwala dostarczyć instytucjom finansowym i detalistom dodatkowe dane umożliwiające lepsze uwierzytelnianie konsumenta i zmniejszenie liczby transakcji nieuprawnionych dokonywanych za pośrednictwem przeglądarki na urządzeniach mobilnych lub komputerach stacjonarnych, w aplikacjach lub z poziomu urządzeń połączonych z internetem. Jednym z jej elementów jest wdrożenie 3-D Secure 2.0 – nowej generacji platformy bezpieczeństwa stworzonej, na której opiera się usługa Verified by Visa.

Visa Checkout już dostępna w RTV EURO AGD i OleOle!
May 19, 2017, 3:12 PM

Visa Checkout to kolejne wdrożenie innowacji na rynku przez Tpay.com wychodzące naprzeciw potrzebom klientów i zapewniające szybkie, proste i bezpieczne zakupy w sieci.

PayU wprowadza usługę Visa Checkout
April 25, 2017, 12:43 PM

PayU S.A., największy dostawca płatności internetowych w Polsce, w ramach umowy podpisanej z Visa, rozszerza wachlarz nowoczesnych form płatności o Visa Checkout. Usługa będzie dostępna dla wszystkich serwisów obsługiwanych przez PayU w ciągu kilku tygodni, a wcześniej, w ramach programu pilotażowego, wdroży ją kilka wybranych sklepów.

Samsung i Visa łączą siły
March 31, 2017, 4:18 PM

Samsung współpracuje z Visa w celu udostępnienia prostych i bezpiecznych płatności z wykorzystaniem Samsung Pay i Visa Checkout w sklepach internetowych na całym świecie.

Visa wciąż rozwija tokenizację. Płatności mobilne będą jeszcze łatwiejsze
February 24, 2017, 3:52 PM

Przy okazji niedawnego otwarcia nowego Centrum Innowacji w Londynie, Visa poinformowała, że tokenizacja Visa (Visa Token Service, VTS) – nowa technologia zwiększająca bezpieczeństwo i wygodę płatności mobilnych, jak i online dzięki zastępowaniu danych karty identyfikatorem cyfrowym – wdrażana jest w 12 krajach Europy.

Visa otworzyła swój inkubator w Londynie. Podobne Centrum Innowacji powstanie też w Warszawie
February 22, 2017, 11:00 AM

Visa ogłosiła dziś otwarcie swojego londyńskiego Centrum Innowacji mieszczącego się w budynku europejskiej centrali organizacji w dzielnicy Paddington. To największe ze wszystkich dotychczas uruchomionych Centrów Innowacji, o powierzchni ponad 1 tys. m2, zapewni przyjazną przestrzeń do projektowania i rozwijania rozwiązań płatniczych nowej generacji we współpracy z instytucjami finansowymi, detalistami i innymi partnerami Visa.

Visa i IBM łączą siły. Rewolucja w płatnościach mobilnych
February 21, 2017, 11:31 AM

IBM i Visa poinformowały o zawarciu pierwszego w branży porozumienia o współpracy, w wyniku którego możliwe stanie się stworzenie punktu sprzedaży wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności Visa, poprzez umożliwienie różnym przedsiębiorstwom wprowadzania bezpiecznych płatności do dowolnego urządzenia połączonego z internetem rzeczy.

Otwarcie Visa Innovation Center w Londynie [video]
February 21, 2017, 9:00 AM

Już dziś rano o godz. 10. naszego czasu będzie mieć miejsce otwarcie Centrum Innowacji Visa w Londynie – największego ze wszystkich działających obecnie na świecie.

tpayvisa pay