Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Nest Bank zmienia design kart I zapowiada kartę wirtualną
March 11, 2021, 9:45 AM

Nest wprowadzi kartę wirtualną wspólnie z Visa oraz First Data Polska należącą do Fiserv, z którą bank rozpoczął współpracę.

Where You Shop Matters - kolejny ważny krok Visa by wspierać digitalizację MŚP w Europie
March 2, 2021, 4:33 PM

Visa ogłosiła dzisiaj, że ponad 100 partnerów w Europie dołączyło do inicjatywy Where You Shop Matters. Ma ona na celu wspomóc właścicieli małych firm w cyfryzacji ich biznesów.

„Postanowiliśmy zrobić naszym klientom niespodziankę” - wywiad z Piotrem Kicińskim, wiceprezesem Cinkciarz.pl
February 18, 2021, 12:16 PM

W październiku 2020 roku portal Cinkciarz.pl - we współpracy z organizacją płatniczą Visa - zaoferował użytkownikom kartę wielowalutową.

Visa ogłasza partnerstwo z First Boulevard w ramach programu crypto API
February 5, 2021, 9:40 AM

Visa ogłosiła partnerstwo, w ramach nowego programu crypto API, z First Boulevard, neobankiem z dedykowaną ofertą dla społeczności afroamerykańskiej.

Visa mocno wchodzi w AI. Bardziej przewidywalne i inteligentniejsze płatności
February 3, 2021, 3:00 PM

Visa ogłosiła wprowadzenie VisaNet +AI, zestawu usług opartych na sztucznej inteligencji. To pomocne rozwiązanie dla banków, sprzedawców i klientów.