Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Nowa promocja od Grupy BPS. Nawet 2 zł zwrotu za każdą płatność kartą Visa
5 września 2022, 12:50

Klienci Banku BPS oraz banków spółdzielczych zrzeszenia BPS mogą wziąć dział w promocji typu cash back. Maksymalna kwota zwrotu to łącznie 100 zł.

Visa wydała już ponad 4 mld tokenów. Jest ich więcej niż kart organizacji w obiegu
26 sierpnia 2022, 12:46

W ciągu zaledwie roku liczba tokenów wydanych w ramach Visa Token Service podwoiła się. To efekt zwiększonej popularności zakupów online.

Zapłać Visa Mobile i zgarnij 40 PLN zwrotu
18 sierpnia 2022, 12:38

Ruszyła promocja zachęcająca do przetestowania płatności Visa Mobile. Akcja trwa do 30 września 2022 roku, jednak pula nagród jest ograniczona.

Visa Mobile debiutuje w kolejnym banku. Nowa metoda płatności w ING
2 sierpnia 2022, 17:27

Aby zapłacić Visa Mobile wystarczy wpisać swój numer telefonu podczas płatności na stronie sklepu i zatwierdzić w aplikacji Moje ING.

Visa chce umożliwić interoperacyjność walut cyfrowych dzięki uniwersalnemu "adapterowi"
5 lipca 2022, 11:30

Sieci walut cyfrowych nie są na ten moment interoperacyjne. Visa zaproponowała więc koncept rozwiązania: uniwersalny "adapter" do blockchainów.