Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Promocja Volkswagen Bank, Vindicat i Visa
November 25, 2020, 12:36 PM

Dzięki oferowanej propozycji klienci biznesowi banku, posiadający rachunek firmowy, mają dostęp do abonamentów w ramach windykacji on-line, oferowanych przez Vindicat.

Visa Commercial Pay umożliwia korzystanie z wirtualnych kart klientom i partnerom na całym świecie
November 25, 2020, 9:43 AM

We współpracy z Conferma Pay, Visa pomaga firmom szybko przenosić płatności B2B do przestrzeni cyfrowej.

Visa zachęca do płacenia za prezenty zbliżeniowo i w internecie
November 24, 2020, 4:25 PM

Ruszyła świąteczna kampania Visa promująca szybkie i bezpieczne płatności bezgotówkowe. Inicjatywę wspiera świąteczna loteria z siecią sklepów Lidl.

Visa rozszerza program Fintech Fast Track
November 20, 2020, 12:29 PM

W ramach zwiększania wsparcia dla firm z ekosystemu płatniczego, Visa ogłosiła dwa nowe elementy programu Fintech Fast Track.

Visa uruchamia w Europie program Fintech Partner Connect
November 17, 2020, 9:43 AM

Dzięki nowemu programowi klienci Visa będą mieli lepszy dostęp do kluczowych innowacji w obszarze płatności cyfrowych.