Partner serwisuVisa dla biznesu

Visa


Visa to jedna z największych organizacji płatniczych na świecie i światowy lider płatności cyfrowych. Firma powstała w 1958 roku i obecnie procesuje ponad 500 mln transakcji dziennie. Visa zatrudnia ok. 20 tys. pracowników i jest uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie spółek działających w sektorze płatności. Nowoczesna globalna sieć przetwarzania danych transakcji – VisaNet – umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w 160 walutach na całym świecie i może przetwarzać w ciągu sekundy ponad 65 tys. operacji. Sieć Visa łączy 3,4 mld kart, 61 mln punktów detalicznych i prawie 16 tys. instytucji finansowych. Wraz z ogólnoświatowym procesem przechodzenia z technologii analogowych na cyfrowe, Visa angażuje swoją markę, produkty, specjalistów, sieć i zasięg, by kształtować przyszłość handlu.
Visa: Już w 500 miastach na świecie za bilet podróżny zapłacisz zbliżeniowo
October 2, 2020, 1:04 PM

Dzięki rozwiązaniom Visa można zapłacić zbliżeniowo w środkach komunikacji miejskiej już w 500 miastach na całym świecie. Wrocław to jeden z wielu przykładów sukcesu.

Nie mogło być inaczej. Program Polska Bezgotówkowa będzie kontynuowany
September 30, 2020, 7:44 PM

Nie mogło być inaczej. Program Polska Bezgotówkowa będzie kontynuowany. To unikatowy na skalę światową program, który przyczynił się do upowszechnienia obrotu bezgotówkowego w Polsce.

Dodaj kartę do innej aplikacji bezpośrednio z apki bankowej? UOB pokazał, że to możliwe
September 29, 2020, 4:00 PM

Singapurski bank UOB wdrożył rozwiązanie, które umożliwia dodanie karty do innej aplikacji bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej banku.

Visa nawiązała współpracę z GOG.COM
September 22, 2020, 3:15 PM

Gracze są coraz bardziej dopieszczani przez fintechy, banki i ogólnie sektor finansowy. Dzięki współpracy Visa i GOG.COM klienci platformy mogą otrzymać za darmo grę Children of Morta.

eService i MyPinpad opracują nowego SoftPOSa na Androida
September 17, 2020, 10:40 AM

eService i MyPinpad opracują SoftPOSa na Androida wykorzystującego technologię Visa. Ma on umożliwiać bezpieczne przyjmowanie płatności za pomocą różnych modeli smartfonów.