Partner serwisuVisa dla biznesu

Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
Polish-Ukrainian Startup Bridge rusza z nową inicjatywą dla startupów z Ukrainy
16 maja 2022, 17:13

Celem PUSB jest identyfikacja najlepszych pomysłów biznesowych, a następnie akceleracja w trakcie szkoleń prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z Polski.

Europejskie firmy zwalniają tempo. Wyniki raportu McKinsey & Company
6 maja 2022, 16:17

Zwiastowany kryzys może zachwiać wzrostem ekonomicznym Europy i jej inkluzywnością. Długofalowo oznaczać to będzie zmianę naszej pozycji na arenie międzynarodowej.

TenderHut stawia na strategię M&A
27 kwietnia 2022, 15:16

TenderHut w drodze emisji akcji pozyskała pod koniec ubiegłego roku nowy kapitał w wysokości 6,7 mln zł. Spółka zamierza przeznaczyć go na strategiczne akwizycje.

Żabka testuje smart rozwiązania. Technologia odciąży franczyzobiorców
11 kwietnia 2022, 15:19

Testy mają miejsce w sklepie przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Wybrane rozwiązania w kolejnym etapie zostaną zaadoptowane w większej liczbie placówek.

Toruńska spółka technologiczna Noctiluca zadebiutuje na NewConnect już 12 kwietnia
7 kwietnia 2022, 13:49

Firma działa w obszarze fotoniki i jest jednym z trzech czołowych graczy na świecie rozwijających technologię emiterów OLED nowej generacji.