Partner serwisuVisa dla biznesu

Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
MedApp i Laven zwiększą dostępność rozszerzonej rzeczywistości
4 lipca 2022, 12:05

Rozwiązanie MedApp będzie dostępne w polisach zdrowotnych od Laven. Klienci skorzystają m.in. z wizualizacji różnego rodzaju struktur anatomicznych, np. serca, mózgu, wątroby, czy płuc.

Branża mobile spotka się w Warszawie. Mobile Trends for Experts już w październiku
1 lipca 2022, 14:49

Wydarzenie będzie miało zarówno formę stacjonarną, jak i będzie transmitowane online. Event będzie podzielony nie tylko na dwa dni, ale na sześć specjalistycznych ścieżek tematycznych.

LastWillow pozwoli nagrać i wysłać pożegnanie swoim bliskim
1 lipca 2022, 13:55

Film można później odtworzyć na pogrzebie i stypie, a także umieścić na portalach społecznościowych. LastWillow adresuje swoją usługę do osób starszych.

Kongres EOIF GigaCon Summit 2022 rusza już w lipcu!
30 czerwca 2022, 10:15

Tematyka onlinowego eventu dotknie m.in. takich zagadnień jak workflow, archiwizacja dokumentów, automatyzacja obsługi faktur, czy bezpieczeństwo obiegu dokumentów.

TIER Mobility uruchamia swój pierwszy bateriomat w Polsce
29 czerwca 2022, 14:17

Zrealizowany projekt znajduje się przy Alei Wilanowskiej 365, a zastosowana infrastruktura pozwala na jednoczesne naładowanie 120 baterii. Strefa operacyjna Tier ma także niedługo objąć Konstancin.