Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Startuje loteria Shopee. Nagroda główna to samochód
2 listopada 2022, 12:08

Shopee rozpoczęło kolejną kampanię sprzedażową. W jej ramach na użytkowników platformy czekają vouchery, cashback w postaci Monet Shopee do 111% wartości zakupu oraz loteria.

Czego potrzebujesz, aby poprawnie przejść weryfikację u operatora płatności?
26 października 2022, 12:10

Uruchomienie płatności online w e-sklepie wiąże się z koniecznością przejścia weryfikacji u operatora. Wyjaśniamy, jak przebiega ten proces i dlaczego jest niezbędny.

Jak polskie sklepy internetowe przygotowują się do Black Friday 2022?
14 października 2022, 14:21

Jak sprzedawcy przygotowują się do zwiększonego ruchu? Jakie akcje promocyjne mają w planach? Shoper zapytał o to właścicieli sklepów pracujących na jego platformie.

Supermarket online delio debiutuje w Gdańsku i Sopocie
13 października 2022, 14:39

Strefa dostawy zakupów delio rozszerza się o kolejne dwa polskie miasta. W planach startupu z grupy Żabka, który stoi za tym projektem jest dalsza ekspansja.

Na co zwrócić uwagę wprowadzając płatności online do sklepu internetowego?
11 października 2022, 14:57

Wspólnie z Tpay, prezentujemy kilka wskazówek, które ułatwią podjęcie decyzji o wyborze operatora płatności.