Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Co zniechęca, a co napędza Polaków do robienia zakupów online? Badanie PayPal
June 23, 2021, 10:32 AM

„Bolączki Polaków podczas zakupów online” przeprowadzone na zlecenie PayPal wykazało, że 57% respondentów preferuje zakupy online.

Bezpieczeństwo płatności internetowych
June 21, 2021, 4:14 PM

Nieustannie rozwijający się rynek płatności internetowych wymaga od operatorów nowych metod weryfikacji i zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

Za zakupy zapłacisz BLIKIEM w chatbotocie na Instagramie
June 21, 2021, 11:04 AM

Najnowsze zmiany na Instagramie pozwolą na wdrożenie chatbotów w komunikacji marek z użytkownikami serwisu przy użyciu Direct Messages.

Już 25% Polaków kupuje podczas live streamingu. Nowy raport Fundacji Kobiety e-biznesu
June 17, 2021, 11:34 AM

Fundacja Kobiety e-biznesu przygotowała pierwsze w Polsce opracowanie rozwijającego się trendu w zakupach online, czyli social i live commerce.

Booste pozyskuje 54 mln PLN i rozpoczyna globalną ekspansję
June 16, 2021, 4:20 PM

Booste.com, platforma oferująca kapitał na rozwój i skalowanie biznesów e-commerce w modelu revenue-based financing pozyskała właśnie 54 mln zł finansowania.