Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Visa Mobile może zmienić to jak płacimy kartami w sieci
September 17, 2021, 3:11 PM

Visa Mobile to nowy sposób płatności kartą w Internecie, na razie dostępny dla wybranych klientów Nest Banku. Aby zapłacić za pomocą Visa Mobile wystarczy podać swój numer telefonu oraz potwierdzić transakcję w aplikacji bankowej.

Przesyłki dotrą do paczkomatów tego samego dnia
September 17, 2021, 12:30 PM

InPost wprowadził w Polsce usługę Same Day Delivery, czyli dostawę tego samego dnia. Przesyłki nadane w obrębie tego samego miasta, które trafią do centrum dystrybucji do godziny 16.00, zostaną dostarczone w dniu nadania.

Bramka Zen Checkout integruje się z PayPalem
September 14, 2021, 6:14 PM

Aktualnie w ramach bramki Zen Checkout można udostępnić klientom możliwość płacenia m.in. takimi rozwiązaniami jak: Mastercard, Visa, UnionPay, WeChat Pay, BLIK, czy Pay by Link.

Rozwój e-commerce - jakie narzędzia zyskują na znaczeniu?
September 13, 2021, 3:25 PM

W ramach badania „Raport e-commerce: perspektywa pracowników branży”, przeprowadzonego przez agencję Semcore w okresie od maja do lipca 2021 r., określono sytuację branży e-commerce.

One Fullfilment - Allegro startuje z nową usługą logistyczną dla sprzedawców
September 13, 2021, 11:08 AM

One Fulfillment by Allegro to usługa dla sprzedających, obejmująca przechowywanie, pakowanie i dostawę towarów, a także obsługę klienta podczas całego procesu dostawy.