Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Zakup używanego auta będzie bezpieczniejszy. Rusza OTOMOTO KLIK z Cyfrowym Paszportem Pojazdu
July 15, 2021, 10:00 AM

Zakup używanego auta ma być prawie tak bezpieczny jak nowego. Nie trzeba będzie „prosić szwagra” o pomoc w sprawdzeniu pojazdu.

Bolt Market - estoński jednorożec rekrutuje zespół dla nowej usługi
July 13, 2021, 12:44 PM

Bolt rozpoczął rekrutację do zespołu Bolt Market w Polsce - nowa usługa w portfolio platformy zostanie uruchomiona w ciągu kilku miesięcy. Do operacji dark stores poszukiwanych jest chwilowo 5 osób.

Nowy limit odnawialny P24NOW i eParagon [VIDEO]
July 13, 2021, 12:04 PM

W trakcie Fintech Brunch #5 odbyła się prelekcja Radosława Łacha, Sales Directora Przelewy24. Po zakończeniu firechatu mieliśmy okazję przeprowadzić krótki wywiad z naszym gościem.

Udany debiut Shopera
July 9, 2021, 10:12 AM

Dzisiaj na rynku głównym GPW zadebiutował Shoper - najpopularniejsza platforma e-commerce do prowadzenia sklepu internetowego w modelu SaaS.

Ponad połowa populacji będzie korzystać z mobilnych portfeli do 2025 roku
July 8, 2021, 1:35 PM

Z badania firmy płatniczej Boku wynika, że liczba korzystających z mobilnych portfeli do 2025 roku może wynieść nawet 4,8 mld ludzi.