Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Shopee i Bolt rozpoczynają współpracę i rozdają kody rabatowe
7 października 2022, 12:05

Nowi użytkownicy obu platform w ramach promocji mogą zgarnąć 15 zł zniżki na zakupy, a także rabat o maksymalnej wartości 40 zł na przejazdy.

Aplikację mobilną PayPo pobrało już 100 tys. osób
6 października 2022, 09:08

Fintech PayPo zapowiada wprowadzanie kolejnych funkcji do aplikacji. Za jej pomocą można już m.in. korzystać z płatności odroczonych w wybranych sklepach stacjonarnych.

Pierwsza edycja Cross-channel Bootcamp startuje 11 października
5 października 2022, 11:54

Cross-channel Bootcamp to jednodniowe, darmowe szkolenie online, które przybliża tematykę cross-channel marketingu.

Supermarket online delio udostępnia aplikację mobilną
4 października 2022, 13:41

Nowa aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Jej użytkownicy za zrobione zakupy mogą zapłacić kartą lub BLIKIEM.

Osoby z niepełnosprawnością na e-zakupach. Jak wypada dostępność e-commerce?
29 września 2022, 16:53

Nawet 65 proc. konsumentów z niepełnosprawnością porzuca koszyk zakupowy z powodu słabej dostępności sklepu internetowego.