Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
PKN Orlen udostępnił 200 automatów paczkowych
September 27, 2021, 2:38 PM

Automaty paczkowe od PKN Orlen zostały postawione m.in. w Warszawie, Krakowie, Płocku, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Poznaniu, czy Wrocławiu.

Ruszyła kolejna edycja festiwalu Allegro Smart! Week
September 27, 2021, 11:16 AM

Festiwal będzie trwał od 27 września do 3 października. Z promocji mogą skorzystać posiadacze pakietu Allegro Smart i Smart! na Start.

Przewalutowania w Aion Banku bez prowizji i spreadu
September 23, 2021, 4:01 PM

Aion Bank oferuje przelewy, płatności kartą i wypłaty gotówkowe przeliczane po kursie międzybankowym.

Darmowa dostawa kurierem teraz już od 40 zł w ramach Allegro Smart
September 22, 2021, 5:27 PM

Promocja Allegro potrwa do 3 stycznia 2022 r. Termin jej obowiązywania przypada akurat na okres okazji zakupowych takich jak Smart! Week czy Black Week.

Booksy, platforma do umawiania wizyt, przejmuje Genbook - konkurenta w USA
September 20, 2021, 10:44 AM

Booksy, jedna z największych na świecie platform do rezerwacji wizyt online, przejęła jednego ze swoich amerykańskich konkurentów, Genbook, specjalizujący się w umawianiu wizyt w kategorii beauty & wellness.