Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Już 5 mln użytkowników korzysta z aplikacji mobilnej CCC
June 25, 2021, 11:18 AM

Ponad 5 milionów osób pobrało aplikację mobilną CCC. Chcąc uczcić tę wyjątkową liczbę pobrań, CCC wystartował z kampanią promocyjną.

Worldline partnerem Cendyn - ułatwienie płatności online w branży hotelarskiej
June 24, 2021, 10:49 AM

Worldline, dostawca usług płatniczych i transakcyjnych, ogłosił współpracę z firmą Cendyn, dostawcą rozwiązań w obszarach CRM, sprzedaży i strategii przychodów w branży hotelarskiej.

E-handel w maju stanowił 9,1 proc. sprzedaży detalicznej
June 23, 2021, 5:09 PM

Z najnowszego odczytu GUS wynika, że w maju br. odnotowano spadek wartości sprzedaży detalicznej przez Internet. Udział tej sprzedaży zmniejszył się z 10,8% w kwietniu br. do 9,1% w maju br.

Nie ma kibicowania bez biesiadowania - raport Pyszne.pl
June 23, 2021, 2:58 PM

Prawie połowa Polaków przyznaje, że nie wyobraża sobie oglądania meczu bez jedzenia, a ponad 80% sportowymi emocjami zamierza dzielić się z bliskimi.

90 proc. Polaków nie planuje zwiększać wydatków pomimo szczepień i poprawy sytuacji pandemicznej
June 23, 2021, 10:49 AM

Jak wynika z badania Experience 2030 jedynie co dziesiąty konsument z Polski uważa, że dystrybucja szczepionki wpłynie na zwiększenie jego wydatków.