Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
InPost startuje z usługą Instant Returns w Wielkiej Brytanii
March 30, 2021, 10:42 AM

Usługa ma na celu uproszczenie procesu zwrotów dla brytyjskich klientów poprzez eliminację konieczności drukowania etykiet. Wystarczy zeskanować kod QR.

Pierwsze wdrożenia płatności odroczonych od Smartney i Blue Media
March 26, 2021, 10:02 AM

Jednym z pierwszym partnerów, którzy wdrożyli Pay Smartney jest R-GOL.com. Rozwiązanie dostępne jest dla zakupów na kwoty od 200 do 1500 zł.

Płatności odroczone PayPo dostępne w sklepach H&M
March 25, 2021, 4:29 PM

H&M wdrożył płatności odroczone PayPo. Fintech ma już 400 tys. klientów i liczy, że dzięki współpracy z H&M będzie ich więcej. Do tego dochodzi integracja z Shoperem i IdoSell, które umożliwia dotarcie PayPo do 20 tys. sklepów.

Adyen wyda karty płatnicze dla kurierów Glovo
March 25, 2021, 9:52 AM

Adyen rozszerza swoją współpracę z Glovo i rozpoczyna wydawanie kart płatniczych dla kurierów Glovo w Europie - także w Polsce.

Aplikacja mobilna CCC ma już 4 mln pobrań
March 24, 2021, 12:48 PM

Już niedługo w aplikacji pojawi się skaner 2D esize.me, dzięki któremu klienci będą mogli dobrać idealny rozmiar obuwia.