Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Allegro przejmuje X-press Couriers. Będą rozwijać dostawy tego samego dnia
October 8, 2021, 3:25 PM

Allegro przejęło X-press Couriers - firmę kurierską specjalizującą się w dostawach tego samego dnia. Spółka planuje rozszerzyć usługę szybkiej dostawy na kolejne duże miasta.

John Toskey, Opera - Do końca roku chcemy podwoić liczbę użytkowników
October 8, 2021, 9:57 AM

Fintech Dify to nowe rozwiązanie od Opery, które na razie oferuje cashback w wysokości nawet 30%. John Toskey opowiedział nam jak dokładnie działa usługa, jakie są plany jej rozwoju oraz jak radzi sobie ona na rynku hiszpańskim.

Żabka zapowiada wejście na rynek ekspresowych dostaw
October 7, 2021, 2:00 PM

W ramach Żabki Future powołano Lite e-Commerce, który zajmie się rozwojem usług z rynku q-commerce. Startup ma stworzyć rozwiązania w zakresie ekspresowych zakupów.

Opera uruchamia w Polsce Dify. Nową usługę cashback
October 7, 2021, 10:30 AM

W komunikacie czytamy, że usługa jest dostępna u ponad 300 partnerów i ma oferować najwyższy zwrot gotówki - nawet do 30%. 

Odroczone płatności Twisto dostępne w sklepie internetowym Hebe
October 5, 2021, 12:23 PM

Sieć Hebe nawiązała współpracę z Twisto. Klienci robiący zakupy online zyskali możliwość odroczenia płatności oraz rozłożenia jej na raty.