Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
Zakupy z Zalando odbierzesz w paczkomatach InPost
14 listopada 2022, 11:53

Do grona partnerów InPostu dołączyło Zalando. Klienci platformy mogą odbierać swoje zakupy w paczkomatach, a także korzystać z dostaw realizowanych przez kurierów.

Jak podnieść konwersję dzięki płatnościom odroczonym?
8 listopada 2022, 13:22

Płatności odroczone to stosunkowo nowe rozwiązanie, które zyskuje coraz bardziej na znaczeniu w e-commerce. Wyjaśniamy, jak i dlaczego warto je wdrożyć w swoim e-sklepie.

Automaty paczkowe DHL zadebiutują jeszcze w tym roku
7 listopada 2022, 15:10

DHL uruchomi sieć własnych automatów paczkowych POP Box. Docelowo spółka chce postawić nawet kilka tysięcy tego typu urządzeń.

Delio wprowadza obszar dostawy na rano. W ten sposób wchodzi do kolejnych miejscowości
7 listopada 2022, 10:29

Supermarket online delio wystartował z nowym modelem dostaw - zamówienia będą dostarczane przez noc. Tym samym znacząca powiększa się teren działania usługi.

Finansowanie zakupów od Comfino dostępne dla sklepów Shoper
7 listopada 2022, 09:20

Comperia.pl i Shoper nawiązały współpracę. Dzięki wdrożeniu Comfino, sklepy internetowe mogą zaoferować klientom płatności odroczone oraz raty.