Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

e-commerce


E-commerce to sektor gospodarki skupiony wokół handlu internetowego. Wartość rynku w Polsce wyceniana jest na 50 mld zł. Sektor e-commerce w Polsce to przede wszystkim sklepy internetowe oraz możliwość dokonywania płatności online. Jednym z kluczowych elementów rynku e-commerce jest infrastuktura logistyczna i kurierska, którą tworzą takie firmy jak Poczta Polska, UPS, DHL czy InPost. Ponadto e-commerce to także narzędzia marketingowe dostarczane m.in. przez Google.
PragmaGO uruchamia finansowanie dla Sprzedawców Allegro
July 8, 2021, 11:50 AM

Fintechowa spółka PragmaGO SA poinformowała, że rozszerzyła współpracę partnerską z Allegro.pl i uruchomiła kolejny wspólny projekt kredytowania dla Sprzedających na Allegro.

Millenialsi sa już online – czy leasing zdąży podłączyć się do sieci?
July 8, 2021, 11:13 AM

Nietrudno zauważyć, że większość naszego społeczeństwa leasing kojarzy z samochodami. Jednak przedmiotów, które można wyleasingować, jest dużo więcej.

Skończyła się era Jeffa Bezosa w Amazon. Kto będzie nowym władcą e-handlu?
July 7, 2021, 11:58 AM

Za stery giganta handlu, logistyki czy rozwiązań chmurowy siada Andy Jassy - “cień Bezosa”.

InPost Fresh – nowa platforma dla dostaw żywności
July 6, 2021, 1:26 PM

InPost oraz MAKRO Polska rozpoczęły testy dostaw produktów spożywczych oraz przemysłowych w oparciu o nową aplikację InPost Fresh.

Sfintechowani #50 Płatności jako baza nowych programów lojalnościowych
July 6, 2021, 11:48 AM

Jak spopularyzować programy lojalnościowe w Polsce? Co należy w nich ulepszyć? Jak do programów i aplikacji lojalnościowych podchodzą Polacy? Rozmowa z Jakubem Czerwińskim, wiceprezesem Adyen.