Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiTpay

Płatności


Płatności stanowią krwiobieg gospodarki. Obecnie na rynku mamy kilkanaście różnych systemów i metod płatności, które umożliwiają dokonanie ekspresowej transakcji bezgotówkowej. Rynek płatności jest monitorowany i nadzorowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Moje Usługi banku ING pod wspólną marką imoje
September 23, 2021, 10:40 AM

Serwis Moje Usługi, należący do ING, od teraz funkcjonuje pod nową nazwą - Rachunki imoje. Zmiana ma na celu uspójnienie wszystkich usług powstających w synergii z imoje bądź wykorzystujących je jako narzędzie płatnicze.

Innowacyjne formy płatności, co konsumenci sądzą o nowinkach płatniczych?
September 21, 2021, 1:41 PM

Wraz z rozwojem technologii ewoluują formy płatności. Płacenie zbliżeniowo za pomocą telefonu i smartwatcha przyjęło się wśród konsumentów i dziś jest standardem. Jakie nowe rozwiązania mają szansę zdobyć podobną popularność?

Six Payment Services zmienia nazwę na Worldline
September 20, 2021, 4:20 PM

Six Payment Services działająca na polskim rynku przekształca się w Worldline, tym samym ujednolicając globalną markę.

Visa Mobile może zmienić to jak płacimy kartami w sieci
September 17, 2021, 3:11 PM

Visa Mobile to nowy sposób płatności kartą w Internecie, na razie dostępny dla wybranych klientów Nest Banku. Aby zapłacić za pomocą Visa Mobile wystarczy podać swój numer telefonu oraz potwierdzić transakcję w aplikacji bankowej.

Visa umożliwiła cyfryzację płatności już 16 milionom MŚP na całym świecie
September 17, 2021, 2:05 PM

Nowe badanie Visa pokazuje, jak istotne dla MŚP są kompetencje cyfrowe, aby móc konkurować w świecie po pandemii. W ostatnim czasie powstaje rekordowa liczba nowych firm, a wśród nich nowy rodzaj biznesów, które od razu odnalazły się w cyfrowym świecie