Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiTpay

Płatności


Płatności stanowią krwiobieg gospodarki. Obecnie na rynku mamy kilkanaście różnych systemów i metod płatności, które umożliwiają dokonanie ekspresowej transakcji bezgotówkowej. Rynek płatności jest monitorowany i nadzorowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Worldline inwestuje w polski fintech Softpos.eu
26 października 2022, 12:32

Wordline przejął pakiet kontrolny w polskiej spółce. W oparciu o jej technologię wprowadza nowy produkt – Wordline Tap on Mobile. To rozwiązanie typu SoftPos.

Grupa SIBS oraz Aion Bank i Vodeno podpisały porozumienie o współpracy
25 października 2022, 12:16

Partnerstwo obejmie rozwój produktów i ekspansję w Europie. Grupa SIBS planuje dostarczyć Aion Bank i Vodeno swoje rozwiązania do płatności e-commerce.

Badanie eService: Polska liderem płatności elektronicznych wśród 14 państw
21 października 2022, 13:27

Kolejna edycja badania „Postawy wobec form płatności” objęła 13 europejskich krajów oraz Meksyk. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi wnioskami.

Bank Pekao rozszerza ofertę terminali o MiniPOS PAX A50
21 października 2022, 12:05

To już trzeci androidowy terminal oferowany przez bank. Urządzenie zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością przypomina smartfon.

Polacy chcieliby płacić bezgotówkowo na targowiskach i bazarach
20 października 2022, 13:10

Jak wynika z badania Fundacji Polska Bezgotówkowa, brak płatności kartą szczególnie doskwiera konsumentom na targowiskach i bazarach (48%) oraz w toaletach (43%).