Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
22 lipca 2022, 15:08
Ubezpieczenie od opadów w czasie wakacji w Generali

Rozwiązanie zostało przygotowane we współpracy ze startupem Climatica. Wspólnie przygotowana oferta jest obecnie szeroko testowana w najpopularniejszych kierunkach i terminach wakacji.

7 lipca 2022, 15:45
Finał konkursu "Zagraj o mentoring" rozstrzygnięty. Główną nagrodę otrzymał startup Trasee

Nagrodę główną (udział w programie akceleracyjno-mentoringowym InCredibles) otrzymał projekt Gallio, czyli kompleksowe rozwiązanie do anonimizacji materiałów wideo.

6 lipca 2022, 14:00
Labplus chce zrewolucjonizować interpretację wyników badań laboratoryjnych

Fundusze na rozwój platformy udało się pozyskać w ramach rundy pre-seed oraz w formie grantu od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W startup zainwestował fundusz LT Capital, inwestor m.in. w SunRoof i Talkie.ai oraz aniołowie biznesu.

4 lipca 2022, 12:50
LiveKid ogłasza przejęcie Dinantia - największego konkurenta na rynku hiszpańskim

W wyniku akwizycji w Polsce powstaje globalny lider cyfrowych usług dla przedszkoli i żłobków oraz największa w Europie platforma do wymiany informacji dla opiekunów.

4 lipca 2022, 12:05
MedApp i Laven zwiększą dostępność rozszerzonej rzeczywistości

Rozwiązanie MedApp będzie dostępne w polisach zdrowotnych od Laven. Klienci skorzystają m.in. z wizualizacji różnego rodzaju struktur anatomicznych, np. serca, mózgu, wątroby, czy płuc.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty