Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
1 lipca 2022, 14:49
Branża mobile spotka się w Warszawie. Mobile Trends for Experts już w październiku

Wydarzenie będzie miało zarówno formę stacjonarną, jak i będzie transmitowane online. Event będzie podzielony nie tylko na dwa dni, ale na sześć specjalistycznych ścieżek tematycznych.

1 lipca 2022, 13:55
LastWillow pozwoli nagrać i wysłać pożegnanie swoim bliskim

Film można później odtworzyć na pogrzebie i stypie, a także umieścić na portalach społecznościowych. LastWillow adresuje swoją usługę do osób starszych.

30 czerwca 2022, 10:15
Kongres EOIF GigaCon Summit 2022 rusza już w lipcu!

Tematyka onlinowego eventu dotknie m.in. takich zagadnień jak workflow, archiwizacja dokumentów, automatyzacja obsługi faktur, czy bezpieczeństwo obiegu dokumentów.

29 czerwca 2022, 14:17
TIER Mobility uruchamia swój pierwszy bateriomat w Polsce

Zrealizowany projekt znajduje się przy Alei Wilanowskiej 365, a zastosowana infrastruktura pozwala na jednoczesne naładowanie 120 baterii. Strefa operacyjna Tier ma także niedługo objąć Konstancin.

27 czerwca 2022, 11:40
Heroify pozyskało 1,7 mln PLN na rozwój platformy

Pozyskane w rundzie pre-seed fundusze, mają zostać przeznaczone na dalszy rozwój platformy weryfikującej kompetencje w marketingu oraz sprzedaży.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty