Partner serwisuVisa dla biznesu

Technologie


Technologie to metody tworzenia lub dostarczania danych dóbr i usług. Nowoczesne technologie informacyjne i telekomunikacyjne przyczyniły się do rozwoju internetu, a wraz z pojawieniem się usług online także sektora sektora Fintech. Do technologii przyszłości zaliczamy m.in. sztuczną inteligencję, samochody autonomiczne czy technologie kosmiczne wykorzystywane w transporcie.
Biuro sprzyjające kreatywności w sercu w Łodzi
27 lipca 2022, 17:08

Textorial Park położony jest w sercu Księżego Młyna jednego z najbardziej rozpoznawalnych punktów Łodzi. Zobaczcie co oferuje ta przestrzeń.

Ubezpieczenie od opadów w czasie wakacji w Generali
22 lipca 2022, 15:08

Rozwiązanie zostało przygotowane we współpracy ze startupem Climatica. Wspólnie przygotowana oferta jest obecnie szeroko testowana w najpopularniejszych kierunkach i terminach wakacji.

Finał konkursu "Zagraj o mentoring" rozstrzygnięty. Główną nagrodę otrzymał startup Trasee
7 lipca 2022, 15:45

Nagrodę główną (udział w programie akceleracyjno-mentoringowym InCredibles) otrzymał projekt Gallio, czyli kompleksowe rozwiązanie do anonimizacji materiałów wideo.

Labplus chce zrewolucjonizować interpretację wyników badań laboratoryjnych
6 lipca 2022, 14:00

Fundusze na rozwój platformy udało się pozyskać w ramach rundy pre-seed oraz w formie grantu od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W startup zainwestował fundusz LT Capital, inwestor m.in. w SunRoof i Talkie.ai oraz aniołowie biznesu.

LiveKid ogłasza przejęcie Dinantia - największego konkurenta na rynku hiszpańskim
4 lipca 2022, 12:50

W wyniku akwizycji w Polsce powstaje globalny lider cyfrowych usług dla przedszkoli i żłobków oraz największa w Europie platforma do wymiany informacji dla opiekunów.