Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
mBank prezentuje wyniki finansowe w II kwartale 2021 roku – 108 mln PLN zysku
August 3, 2021, 1:49 PM

W II kwartale dochody podstawowe były bliskie rekordu a bank zarobił na czysto 108 mln zł. Rosły też udziały rynkowe w segmencie gospodarstw domowych.

Połowa Polaków korzysta z bankowości internetowej- raport Santander Banku
August 3, 2021, 12:58 PM

Załatwiając formalności w banku połowa Polaków najczęściej korzysta z bankowości internetowej. Co siódmy 18-29 latek i w tym celu sięga już po aplikację mobilną.

2 miliony aktywnych użytkowników Santander mobile
August 2, 2021, 12:54 PM

W lipcu liczba klientów logujących się do bankowości mobilnej Santander Bank Polska przekroczyła 2 miliony, z tego ponad ok. 800 tysięcy skorzystało wyłącznie z tej metody dostępu do banku.

Rzecznik Finansowy ponownie pyta banki o nieautoryzowane transakcje
July 29, 2021, 2:40 PM

Problem powszechnie kojarzony z kradzieżą środków z rachunku bankowego jest najczęstszą przyczyną skarg klientów podmiotów rynku finansowego.

Bank Pocztowy z nową kartą Mastercard z darmowym pakietem ubezpieczenia dla przedsiębiorców
July 28, 2021, 3:17 PM

Już od 2 sierpnia bieżącego roku do nowo otwieranych kont biznesowych w Banku Pocztowym wydawane będą wyłącznie Karty Biznes Mastercard.