mBank


mBank nazywany jest najstarszym polskim fintechem. Obecnie mBank ma ponad 4 mln klientów, którzy mają dostęp do bankowości za pomocą aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Serwis transakcyjny mBanku należy do najwyżej ocenianych przez użytkowników. mBank oferuje klientom kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także konta dla firm. Rozbudowana sieć wpłatomatów mBank ułatwia klientom wpłaty gotówki na konto.
25 lipca 2022, 14:42
Nowe karty kolekcjonerskie od mBanku z okazji Pol'and'Rock Festival 2022

Karty po raz pierwszy dostępne są także w wersji mobilnej. Wersje fizyczne są wykonane w 85 proc. z plastiku z recyklingu.

11 lipca 2022, 15:52
mBank wprowadza w aplikacji nowe usługi w tym także płatności za parking

Dzięki współpracy ze SkyCash, wystarczy zalogować się i następnie w zakładce: "usługi", należy podać numer rejestracyjny, strefę oraz czas parkowania i gotowe.

27 czerwca 2022, 11:12
UOKiK przyjrzy się podwyżce opłat w biurze maklerskim mBanku

Klienci biura maklerskiego mBanku skarżą się na podwyżkę opłat za depozyt zagranicznych papierów wartościowych. Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął w tej sprawie postępowanie wyjaśniające.

24 czerwca 2022, 13:30
Rusza 3 edycja Cyfrowych Rewolucji mBanku

W tym roku uczestnicy walczyć będą o jedną z ośmiu nagród o łącznej wartości ponad 400 tys. zł. W tym dwie nagrody główne o wartości 150 tys. zł i sześć dodatkowych.

14 czerwca 2022, 14:34
W mBanku ruszyła ekopożyczka dla firm

Przedsiębiorcy, którzy planują zmniejszyć zużycie energii, emisje gazów i zanieczyszczeń, mogą otrzymać w mBanku od 30 do 200 tys. zł pożyczki. Pieniądze trafią na konto firmy już w 15 minut od podpisania umowy.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Czy dowód i paszport można wyrzucić do kosza? [Podcast]
Quo vadis branży pośrednictwa finansowego? [Wideo]
Bezpiecznie w paperless? O metodach weryfikacji tożsamości w biznesie [Wideo]
Podcasty