Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Nowe logo Narodowego Banku Polskiego
July 9, 2021, 3:48 PM

Narodowy Bank Polski poinformował o dokonaniu aktualizacji logotypu, hasła, identyfikacji wizualnej i wprowadzeniu do użycia nowego emblematu banku centralnego.

Ubezpieczenie Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej Santander Bank Polska 
July 9, 2021, 12:05 PM

Klienci Santander Bank Polska mogą kupić ubezpieczenie Życie i zdrowie już nie tylko w oddziale, przez telefon i w internecie, ale także w aplikacji mobilnej banku.

Komisja Europejska zmieni dyrektywę o kredycie konsumenckim
July 4, 2021, 9:33 PM

Nowy projekt dyrektywy zakłada m.in., że informacje dotyczące kredytów mają być przedstawiane w sposób jasny i dostosowany do urządzeń cyfrowych.

Ekologiczne karty płatnicze już w Santander Bank Polska
July 2, 2021, 11:17 AM

Od 1 lipca Santander Bank Polska wydaje ekokarty Visa, które w 85% składają się z plastiku odzyskanego w procesie recyklingu.

20 banków podpisało deklarację w sprawie standardu prostego języka
June 30, 2021, 4:50 PM

Związek Banków Polskich oraz zrzeszone w nim instytucje chcą zmieniać język bankowy, tak, aby komunikaty były bardziej zrozumiałe dla klientów.