Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
mBank udostępnia aplikację mobilną do konta Junior
March 8, 2021, 10:17 AM

mBank udostępnił właśnie zapowiadaną wcześniej aplikację mobilną do konta Junior, dostępnego dla dzieci poniżej 13. roku życia. Na początek sprawdzenie salda i historii rachunku.

Aion przygotuje ofertę dla klientów w Polsce
March 5, 2021, 5:12 PM

Belgijskii challenger bank Aion zmienia cennik i zakres usług. Członkostwo Light będzie o 2 EUR droższe, ale za to klienci otrzymają więcej funkcji. Przy okazji zmian w cenniku Fintek.pl dowiedział się, że Aion pracuje nad ofertą dla klientów w Polsce.

Orange Bank przynosi straty. Telekom szuka nowych inwestorów
March 5, 2021, 10:17 AM

Kilka podmiotów miało już wyrazić zainteresowanie taką współpracą - to między innymi BNP Paribas, Credit Agricole i Societe Generale.

Aion zmienia cennik. Będzie drożej, ale lepiej
March 5, 2021, 9:27 AM

Aion powiadomił użytkowników, że dokona zmian w opłatach i zakresie usług, które oferuje. Najtańszy plan subskrypcji podrożeje do 3,9 EUR miesięcznie, ale za to klient otrzyma dostęp do lepszych funkcji.

Zwolnienia grupowe w Banku Pekao. Ruszają konsultacje
March 3, 2021, 11:38 AM

Zwolnienia mogą objąć nawet 1100 pracowników. Do tego typu zmian miało dojść już w zeszłym roku, ale bank wstrzymał je z uwagi na pandemię.