Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Problemy z Androidem. Mogą nie działać aplikacje bankowe
March 23, 2021, 3:17 PM

W związku z globalną awarią Androida pojawiają się problemy z działaniem aplikacji mobilnych - w tym także aplikacji bankowych. ING informuje jak można rozwiązać ten problem.

Credit Agricole wprowadza pierwszą na rynku kartę płatniczą z ekotworzywa
March 23, 2021, 8:48 AM

Bank Credit Agricole wspólnie z Mastercard wprowadzają na polski rynek pierwszą kartę z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik.

Usługi otwartej bankowości Banku Millennium docenione na arenie międzynarodowej
March 11, 2021, 12:39 PM

Bank Millennium zdobył nagrodę Celent Model Bank za swoje usługi otwartej bankowości, wdrażane systematycznie w 2020 roku.

Klienci Banku Pocztowego mogą wpłacać gotówkę w 1 tys. urządzeń Planet Cash
March 11, 2021, 10:16 AM

Do tej pory klienci Pocztowego mogli wpłacać gotówkę bezpośrednio w placówkach Poczty Polskiej oraz we wpłatomatach sieci Euronet.

Starling Bank pozyskał 376 mln USD i jest wart 1,9 mld USD
March 9, 2021, 11:57 AM

Starling Bank powiadomił, że w ostatniej rundzie inwestycyjnej pozyskał 376 mln USD. Pozyskane środki fintech planuje przeznaczyć na dalszy rozwój, w tym akwizycję. Starling Bank od jakiegoś czasu interesuję się rynkiem pożyczkowym.