Partner serwisuVisa dla biznesu

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Uwaga na reklamy w wyszukiwarkach. Mogą prowadzić do fałszywych stron banków
5 września 2022, 15:40

Credit Agricole ostrzega klientów. Wykupione przez oszustów reklamy w wyszukiwarce mogą wyświetlić się wyżej niż serwis bankowości elektronicznej.

Nowa promocja od Grupy BPS. Nawet 2 zł zwrotu za każdą płatność kartą Visa
5 września 2022, 12:50

Klienci Banku BPS oraz banków spółdzielczych zrzeszenia BPS mogą wziąć dział w promocji typu cash back. Maksymalna kwota zwrotu to łącznie 100 zł.

UOKiK postawił zarzuty 3 bankom. Chodzi o wakacje kredytowe
5 września 2022, 12:45

Pod lupą UOKiK znalazł się BNP Paribas, Getin Noble Bank i Bank Pocztowy. Grozi im kara w wysokości do 10 proc. rocznego obrotu.

Bank Pekao ma już 3,2 mln klientów bankowości elektronicznej
2 września 2022, 12:17

Ponad 1,3 mln klientów Pekao korzysta wyłącznie z bankowości mobilnej. W aplikacji PeoPay już przeszło 100 tys. osób aktywowało płatności za autostrady.

Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche Taycan
1 września 2022, 11:29

O kartę debetową z nowym wzorem mogą ubiegać się posiadacze konta osobistego w pakiecie złotym z kartą Visa Gold oraz konta firmowego z kartą Visa Business.