Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiTpay

Płatności


Płatności stanowią krwiobieg gospodarki. Obecnie na rynku mamy kilkanaście różnych systemów i metod płatności, które umożliwiają dokonanie ekspresowej transakcji bezgotówkowej. Rynek płatności jest monitorowany i nadzorowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Cinkciarz.pl udostępnia płatności z konta w USA
July 15, 2021, 10:30 AM

Cinkciarz.pl udostępnia użytkownikom możliwość dokonywania zapłaty za pośrednictwem konta bankowego z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA.

Curve ogłasza współpracę z Discover
July 14, 2021, 10:02 AM

Aplikacja Curve ogłasza partnerstwo z Discover, dostawcą usług finansowych i kart płatniczych w USA i Europie. Klienci Curve z Unii Europejskiej mogą używać kart Discover Global Network na Curve.

Rusza BLIK zbliżeniowy – klienci zapłacą nim już w najbliższym czasie
July 13, 2021, 2:30 PM

Banki już wkrótce udostępnią swoim klientom możliwość płacenia zbliżeniowo BLIKIEM w sklepach stacjonarnych w Polsce i na świecie.

Nowy limit odnawialny P24NOW i eParagon [VIDEO]
July 13, 2021, 12:04 PM

W trakcie Fintech Brunch #5 odbyła się prelekcja Radosława Łacha, Sales Directora Przelewy24. Po zakończeniu firechatu mieliśmy okazję przeprowadzić krótki wywiad z naszym gościem.

Nowe logo Narodowego Banku Polskiego
July 9, 2021, 3:48 PM

Narodowy Bank Polski poinformował o dokonaniu aktualizacji logotypu, hasła, identyfikacji wizualnej i wprowadzeniu do użycia nowego emblematu banku centralnego.