Oficjalny partner kategoriiTpay

Płatności


Płatności stanowią krwiobieg gospodarki. Obecnie na rynku mamy kilkanaście różnych systemów i metod płatności, które umożliwiają dokonanie ekspresowej transakcji bezgotówkowej. Rynek płatności jest monitorowany i nadzorowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
3 sierpnia 2023, 10:18
Klarna nawiązuje współpracę z MIG

Klarna, globalna sieć płatności i zakupów wspierana przez sztuczną inteligencję, nawiązuje współpracę z Marketing Investment Group (MIG), graczem rynku mody detalicznej w Polsce. Pierwszym sklepem, który wprowadzi usługę „Zapłać za 30 dni” będzie Sizeer.

3 sierpnia 2023, 10:10
Płatności bezgotówkowe zyskują popularność

24 proc. firm handlowo-usługowych z sektora MŚP, posiadających terminal deklaruje, że płatności bezgotówkowe stanowią ponad ¾ proc. wszystkich transakcji. Większość przedsiębiorców (58%) spodziewa się wzrostu takich płatności w najbliższych trzech latach.

1 sierpnia 2023, 14:58
Bilety PKP Intercity będą dostępne w Infobus oraz eTravel

W ciągu trzech miesięcy poszerzy się sieć, w której będzie można kupić bilety PKP Intercity. Dwie nowe platformy w znacznym stopniu ułatwią dokonywanie zakupów.

1 sierpnia 2023, 13:36
PayU sprzedane. Wartość transakcji wyniosła 610 mln dolarów.

PayU sprzedało swoją platformę do obsługi płatności internetowych Global Payments Organisation (GPO). Nabywcą jest Rapyd - wywodzący się z Izraela, ale zarejestrowany w Wielkiej Brytanii fintech.

1 sierpnia 2023, 13:27
Cinkciarz.pl wprowadza nową usługę „Przyjmij płatność”

Klienci indywidualni i firmowi fintechu Cinkciarz.pl mają możliwość wysyłania innym osobom linków do zapłaty za wspólne wyjście do restauracji, zrzutkę na prezent, korepetycje czy zakupiony towar na bazarku, a także drobne usługi. Linki można opłacić w wybranej walucie za pomocą różnych metod płatności.

Ikona podcastyOstatnie podcasty
Hakerzy rosną w siłę. Poznaj strategię cyberbezpieczeństwa Prebytes [Podcast]
Fenige kończy 10 lat i przechodzi rebranding [Podcast]
System workflow w bankowości. O zaletach i możliwościach [Podcast]
Nowa odsłona Fintek.pl. O planach na 2023 rok
Cognitive Banking. Czym jest i jak może nas wspierać w czasach kryzysu? [Podcast]
Podcasty