Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiTpay

Płatności


Płatności stanowią krwiobieg gospodarki. Obecnie na rynku mamy kilkanaście różnych systemów i metod płatności, które umożliwiają dokonanie ekspresowej transakcji bezgotówkowej. Rynek płatności jest monitorowany i nadzorowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Lublin także stawia na nowy system biletowy. Pojawi się taryfa przystankowa
July 27, 2021, 3:16 PM

Na jesieni bieżącego roku pasażerowie będą mogli skorzystać również z nowej aplikacji mobilnej Lubika, służącej do zakupu biletów i planowania podróży.

Kolejne miasto uruchomi nowy system biletowy. Bilet na karcie płatniczej w Bielsku-Białej
July 23, 2021, 12:16 PM

Tamtejszy MZK ogłosił przetarg na nowy system poboru opłat. Bilet zostanie zapisany na karcie płatniczej, w telefonie lub w zegarku.

Spoko.app rozwija się w Afryce i Azji
July 23, 2021, 11:14 AM

Fintech Spoko.app działający na rynku przekazów pieniężnych stawia na rozwój w krajach Afryki i Azji. Firma oferuje już usługi m.in w Nigerii, Ghanie, Senegalu czy Kamerunie.

Kasy fiskalne on-line w każdym sklepie do 2023 roku [VIDEO]
July 21, 2021, 10:12 AM

W trakcie Fintech Brunch #5 odbyła się prelekcja Juliusza Stawińskiego, New Business Developera w Tpay. Po zakończeniu prelekcji mieliśmy okazję przeprowadzić krótki wywiad z naszym gościem.

Aplikacja Billy pomoże w oszczędzaniu
July 20, 2021, 3:32 PM

Aplikacja nauczy nas jak oszczędzać i pokaże gdzie „uciekają” nasze pieniądze. Startup inout.money group został wsparty przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.