Partner serwisuVisa dla biznesu

Felietony


Felietony ekspertów związanych z branżą fintech, prawem, bankowością i technologiami. Ważny głos w dyskusji i inne spojrzenie na istotne tematy. Perspektywa, z której warto spojrzeć na dany problem.
Automatyzacja obecności w Clubhouse. Mrzonka, czy drzemiący potencjał?
Konrad Gładkowski
March 11, 2021, 1:23 PM

Kochamy mówić, lubimy słuchać i uwielbiamy podsłuchiwać. Dzięki mowie dyskutujemy na fascynujące tematy, dzielimy się wiedzą, opowiadamy historie i przekonujemy do idei.

Co mogą ugrać frankowicze?
Maciej Przygórzewski
March 3, 2021, 2:22 PM

Tym razem zamieszanie spowodowane jest przez Komisję Nadzoru Finansowego, ale nie brakuje innych aktorów w tej historii. Co chcą osiągnąć frankowicze, a co banki?

Rola pandemii a sektor e-commerce - prognoza na 2021 rok
Łukasz Łukasiewicz
December 21, 2020, 3:32 PM

Do tej pory e-commerce rozwijał się w tempie niemal 20% rocznie, ale analizując obecne trendy, możemy być pewni, że wynik za 2020 rok będzie co najmniej dwukrotnie wyższy.

Zdalnie i bezpiecznie - analiza trendów rynkowych
Zuzanna Karolak
December 15, 2020, 11:34 AM

2020 rok był nie lada wyzwaniem. Z jednej strony konieczne było zapewnienie szerokiej oferty usług w kanałach zdalnych, a z drugiej – zagwarantowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Społeczeństwo 5.0 czyli o strategicznych problemach Polski
Piotr Mieczkowski
November 9, 2020, 1:01 PM

Myślę, że wielu z nas przekonało się, że sama technologia nie rozwiąże nam problemów w kraju. Społeczeństwo musi być świadome wyzwań, ale również być gotowe skorzystać z rozwiązań technologicznych.