Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiVisa dla biznesu

Cyberbezpieczeństwo


Cyberbezpieczeństwo to zestaw działań niezbędnych do utrzymania bezpieczeństwa informacji przed wyciekiem, przejęciem tożsamości lub sparaliżowaniem systemów komputerowych i telekomunikacyjnych. Cyberbezpieczeństwo w sektorze finansowym polega na zapewnieniu ciągłości świadczenia usług oraz ochrony środków klientów przed przejęciem przez przestępców (hakerów). Cyberbezpieczeństwo w Polsce w ostatnich latach nabiera coraz istotniejszego znaczenia - firmy chroniące przed atakami hakerów, wyłudzeniami i fraudsterami tworzą nowy innowacyjny sektor gospodarki.
Nethone otrzymuje 25 milionów PLN finansowania
July 15, 2021, 1:19 PM

W ciągu ostatniego roku Nethone, polska firma walcząca z fraudem płatniczym w sieci, podwoiła bazę klientów i właśnie zamknęła serię A finansowania w kwocie 25 mln zł.

Użytkownicy Facebooka i Instagrama na celowniku cyberprzestępców
July 15, 2021, 11:04 AM

W ostatnim czasie badacze ESET dostrzegli nowe przypadki oszustw, które wykorzystują skradzione konta do wyłudzania pieniędzy.

Fundusz Satus Starter inwestuje w Cybersecurity Studio
June 29, 2021, 10:56 AM

Cybersecurity Studio pozyskała kolejnego inwestora finansowego. Satus Starter VC zainwestował 2 miliony złotych w dalszy rozwój firmy.

Sfintechowani #49 Bezpieczne e-maile to lepiej dostarczane e-maile
June 29, 2021, 7:00 AM

Jak zadbać o bezpieczeństwo komunikacji e-mail? Jakie są trendy w tym zakresie? Jak sobie z tym radzą fintechy? Rozmowa z Katarzyną Garbaciak z EmailLabs.

Secfense uwalnia firmy od konieczności stosowania haseł
May 21, 2021, 2:36 PM

Dodawanie wybranej metody uwierzytelniania do aplikacji i brak hasła podczas logowania to zalety Secfense.