Partner serwisuVisa dla biznesu

Kryptowaluty


Kryptowaluty to tokeny generowane przy użyciu technologi kryptograficznych (blockchain), które wykorzystywane są do płatności, transferowania i wymiany wartości na inne środki płatnicze. Do najpopularniejszych kryptowalut należą Bitcoin, Etherum i Ripple. Kursy kryptowalut można sprawdzić na specjalnych platformach tzw. giełdach kryptowalut. Czy warto inwestować w kryptowaluty? Biorąc pod uwagę wysoki poziom zmienności kursów, inwestycje tego rodzaju są obarczone dużym ryzykiem.
Zonda udostępnia na swojej platformie tokeny kibicowskie Legii Warszawa i Juventusu Turyn
21 lipca 2022, 14:15

Tokeny kibicowskie dostępne wyłącznie na platformie Zonda można nabywać także za polską walutę. Pary handlowe na ten moment obejmują LEG/PLN, JUV/PLN oraz JUV/EUR. Rozwiązanie zostało opracowane przez Socios.com

Uwaga na SMSy zachęcające do Inwestycji w kryptowaluty
18 lipca 2022, 10:00

Kampania oszustw na kryptowaluty jest szeroko zakrojona. Ofiary wabione są reklamami, fałszywymi stronami, a ostatnio nawet SMSami, gwarantującymi złote góry.

Fintech Authologic przygotował nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut
13 lipca 2022, 10:15

Rozwiązanie przyspiesza weryfikację i obniża koszty KYC dzięki powiązaniu danych klienta z jego portfelem krypto i przekazywaniu tych informacji do firm znajdujących się w ekosystemie Authologic.

Bank of England pracuje nad nowymi regulacjami w branży kryptowalut
11 lipca 2022, 14:16

W kwartalnym raporcie o stabilności finansowej bank centralny podkreślił wyraźną potrzebę „wzmocnienia ram regulacyjnych, aby zaadresować temat rozwoju rynku kryptowalut”.

Gdy inwestujesz w kryptowaluty, zawsze zrób własny research [Wideo]
11 lipca 2022, 13:48

W trakcie Fintech & e-commerce linking days w Łodzi, rozmawialiśmy z prezesem zarządu Fizen, Maciejem Krasowskim - o wyzwaniach, nadziejach i nadchodzących zmianach w sektorze kryptowalut i blockchain.