Partner serwisuVisa dla biznesu

Najnowsze wiadomości ze świata Fintechu


Najnowsze wiadomości i artykułu ze świata FinTech, bankowości, InsurTech, płatności oraz technologii mobilnych. Najświeższe newsy o narzędziach i usługach, które ułatwiają życie. Prawo, biznes i ekonomia.
Eventy w kameralnym gronie mają moc. Fintech & e-commerce linking days 2022 [Wideo]
29 czerwca 2022, 12:35

W majowym wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele takich firm jak Allegro, PKO BP, Twisto, czy PayTel. NA miejscu obecni byli także reprezentanci startupów zza granicy.

Revolut udostępnia karty chromatyczne
29 czerwca 2022, 11:00

Kolekcjonerska seria kart chromatycznych, została pokryta folią dichroiczną. Klienci planów Standard, Plus i Premium, mogą otrzymać ją za darmo, o ile zdecydują się uprzednio na upgrade do wyższego planu.

Sklepy Kubota udostępniają płatności odroczone od Klarna
28 czerwca 2022, 16:04

Flagowa usługa Klarna, „Zapłać za 30 dni”, pozwoli klientom znanej marki odłożyć płatności na później, bez dodatkowych opłat czy odsetek. 

Cyberoszuści kontratakują: kolejna fala SMSów, udających komunikat PGE
28 czerwca 2022, 11:13

Nawet jeśli nasz numer telefonu nie wyciekł do Internetu, możemy spodziewać się podejrzanych wiadomości o takim charakterze - oszuści wysyłają SMSy również na losowe numery. Należy więc zachować czujność.

Cinkciarz.pl umożliwia wypłatę pożyczki wielowalutowej na kartę
28 czerwca 2022, 10:54

Cinkciarz.pl stawia na cross-selling oraz UX wprowadzając wypłatę pożyczki na kartę wielowalutową. Jeżeli klient zdecyduje się na drugą opcję, może z tej okazji zamówić także wirtualną wersję karty fintechu.