Partner serwisuVisa dla biznesu

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Pierwsza biometryczna karta dla klientów indywidualnych. Płatność potwierdzisz odciskiem palca
10 sierpnia 2022, 11:10

Bank Pocztowy jako pierwsza instytucja w Polsce udostępnił dzisiaj kartę biometryczną dla klientów indywidualnych, przy współpracy z Mastercard i firmą Thales.

Przerwy w działaniu systemów Elixir. Ważne przelewy warto zaplanować z wyprzedzeniem
9 sierpnia 2022, 14:45

Poniedziałek 15 sierpnia to dzień wolny od pracy, co oznacza, że system rozliczeniowy Elixir, obsługujący przelewy międzybankowe w złotych, ma przerwę w standardowym funkcjonowaniu.

UOKiK prezentuje pierwsze efekty działań w sprawie wakacji kredytowych
5 sierpnia 2022, 11:33

W ciągu pierwszego tygodnia obowiązywania przepisów o wakacjach kredytowych do UOKiK wpłynęło ok. 550 skarg konsumenckich.

Od 29 lipca wniosek o rządowe wakacje kredytowe w PKO Banku Polskim
29 lipca 2022, 17:02

Wniosek można złożyć poprzez serwis transakcyjny iPKO, korespondencyjnie oraz w oddziale banku.

Virtual Branch – wyczekiwana alternatywa dla tradycyjnej bankowości
29 lipca 2022, 12:16

Wirtualny Oddział od 10Clouds to rozwiązanie, które odpowiada na najnowsze trendy związane z obsługą omnichannel oraz rosnącą potrzebą klientów w zakresie całościowej obsługi bankowej – zdalnie.