Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
JP Morgan Chase uruchamia cyfrowy bank w Wielkiej Brytanii
September 21, 2021, 6:44 PM

Brytyjczycy mogą się już rejestrować i pobierać aplikację. Założenie konta ma zajmować zaledwie kilka minut. Docelowo Chase chce zaoferować także produkty kredytowe.

Bank Pekao rozszerzył listę dyspozycji w serwisie Pekao24 i aplikacji PeoPay
September 21, 2021, 10:41 AM

Bank rozszerzył listę wniosków, jakie można złożyć w serwisie Pekao24 i aplikacji PeoPay o zaświadczenia i dyspozycje do kredytu mieszkaniowego, kredytu studenckiego, pożyczki czy karty.

95% liderów bankowości w Polsce wdrożyło zaawansowane usługi w chmurze
September 15, 2021, 11:18 AM

To kluczowy wniosek, który płynie z raportu „Chmura obliczeniowa i jej rola w budowie centrum finansowego nowej generacji w Polsce” opublikowanego przez Fundację Fintech Poland.

Raport Blue Media - Polacy szukają finansowego bezpieczeństwa
September 13, 2021, 1:48 PM

Z badania Blue Media “Finanse Polaków w czasie pandemii”, wynika jednak, że staliśmy się bardziej ostrożni korzystając z usług instytucji finansowych i fintechów.

Aion Bank ma już 10 tys. klientów w Polsce. Zebrał ponad 500 mln PLN w depozytach
September 13, 2021, 9:56 AM

Fintech zadebiutował w Polsce na początku sierpnia. Niedawno zaoferował także w pełni cyfrowe pożyczki gotówkowe do kwoty 90 tys. PLN.