Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Związek Banków Polskich zabiera głos w sprawie ustawy o gotówce
June 25, 2021, 12:32 PM

Zdaniem ZBP skupienie się na promocji płatności gotówkowych może spowodować niedoinwestowanie obszaru bezgotówkowego i jego dyskryminację.

Paperless w BNP Paribas - liczba dokumentów niemal równa tej z 2020 roku
June 23, 2021, 3:57 PM

Pierwsze półrocze tego roku pokazuje, że wdrażana przez Bank BNP Paribas polityka ograniczania zużycia papieru nabiera tempa, przynosząc coraz większe korzyści.

BBVA otwiera usługę handlu BTC dla klientów w Szwajcarii
June 18, 2021, 3:28 PM

Hiszpański bank BBVA zapowiedział, że udostepni klientom w Szwajcarii możliwość inwestowania w kryptowaluty. Usługa ma wystartować 21 czerwca.

Akcja charytatywna SGB. Pracownicy pokonali 500 tysięcy kilometrów
June 17, 2021, 1:07 PM

Zakończyła się III edycja Wyzwania Sportowego SGB. Konkurs przełoży się na konkretną pomoc dla dzieci, a także pomógł pracownikom odzyskać sportowy tryb życia.

Nowa karta płatnicza dla młodzieży od SGB
June 16, 2021, 11:49 AM

Nowa minimalistyczna karta płatnicza od SGB to kolejny krok w ramach ogłoszonej w kwietniu strategii „Otwieramy przyszłość”.