Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriiBNP Paribas

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Prostszy dostęp do rachunku maklerskiego dla klientów Santander Bank Polska
February 23, 2021, 1:48 PM

Klienci Santandera mogą od dziś przejść do serwisu Inwestor online z poziomu bankowości internetowej bez dodatkowego logowania.

Alior Bank udostępnia voicebota na infolinii
February 23, 2021, 1:30 PM

Celem Alior Banku jest uproszczenie kontaktu klienta z infolinią w taki sposób, aby nie musiał on wybierać tematów rozmowy przy użyciu klawiatury telefonu.

Fuzja Pocztowego i EnveloBanku. Już wkrótce wszystkie rozwiązania pod jednym dachem
February 23, 2021, 11:33 AM

Migracja klientów detalicznych do nowej bankowości cyfrowej zakończy się w sierpniu 2021 r. Niedługo w ofercie Pocztowego mają pojawić się także przelewy na telefon BLIK.

W aplikacji PeoPay Kids kupisz kody do gier
February 22, 2021, 9:52 AM

Najmłodsi mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji dostępnych na swoich ulubionych platformach i w grach, takich jak Xbox, Nintendo, Blizzard czy Minecraft.

W aplikacji Banku Pocztowego będzie można śledzić przesyłki Poczty Polskiej
February 18, 2021, 10:52 AM

Bank Pocztowy poinformował dzisiaj o przystąpieniu do Izby Gospodarki Elektronicznej oraz zapowiedział wdrożenie nowych usług z zakresu e-commerce.