Partner serwisuVisa dla biznesu

Bankowość


Banki w Polsce są motorem innowacji finansowych. Nowoczesne fintechowe rozwiązania wykorzystywane są w bankowości internetowej i mobilnej. Transformacja cyfrowa sprawia, że bankowanie staje się pozytywnym doświadczeniem dla klientów. Nowoczesna innowacyjna bankowość pomaga w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi, a także wspiera rozwój biznesu.
Volkswagen Bank rusza z promocją konta firmowego z kartą Visa
19 kwietnia 2022, 18:00

Przedsiębiorcy, którzy do września zamówią pierwszą kartę Visa Business, mogą skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnej obsługi, liczonej od dnia wydania.

Nowość w aplikacji IKO. Asystent głosowy przeanalizuje płatności u dowolnego sprzedawcy
14 kwietnia 2022, 11:24

Jeśli klient płacił w różnych punktach należących do jednego sprzedawcy, Asystent głosowy w IKO podsumuje te wydatki na poziomie całej sieci (np. kilka stacji paliw tej samej firmy).

Nubank przyśpiesza ekspansję w Meksyku i Kolumbii. Przeznaczy na to 650 mln USD
13 kwietnia 2022, 10:12

Brazylijski challenger bank Nubank otrzymał trzyletnią linię kredytową w wysokości 650 mln USD. Finansowania udzieliły takie banki jak Morgan Stanley, Citi, Goldman Sachs i HSBC.

mBank wprowadza do oferty konto dla obywateli Ukrainy
12 kwietnia 2022, 12:01

Konto i wydana do niego karta są darmowe. Można je otworzyć na podstawie ukraińskiego dowodu osobistego lub paszportu w oddziałach banku i placówkach mFinanse.

Przelewy zaplanuj przed Wielkanocą. System Elixir ma przerwę świąteczną
12 kwietnia 2022, 11:08

Krajowa Izba Rozliczeniowa przypomina, że Święta Wielkanocne to dni ustawowo wolne od pracy, w które nie funkcjonują sesje rozliczeniowe Elixir i Euro Elixir.